4 Elements: Gregor Tresher, Eric Sneo, Philipp Straub aka Felipe …

Začiatok víkendu pevne veríme, že naplno letného vám spríjemníme aktuálnymi kúskami všetkých hudobných a tanečných chutí. V prvej hodine vám dame ochutnať tituly od producentov ako Gregor Tresher, Eric Sneo, alebo aj vzorku z nového albumu Henryho Saiza.

Následne sa už dostane na rad rozhovor s našim hosťom, ktorým bude skúsený rakúsky promotér, producent Philipp Straub aka Felipe, ktorý je dobre známy aj na Slovensku. Okrem iného sa od neho dozviete aj to ako nahliada na slovenskú tanečnú scénu za ostatných 20 rokov. Nemenej výživný bude i set, ktorý exkluzívne pre 4 Elements Philipp namixoval.

Vo vysoko atraktívnych beatoch techna budeme pokračovať s obľúbeným maďarským djom a producentom Hot Xom, ktorého záznam live setu z populárneho eventu Hyperspace, konajúceho sa každý rok na jar v Budapešti, si budete môcť vypočuť.

Vaše sety v dĺžke minimálne 60 minút, vo všetkých tanečných žánroch (okrem techna & dnb) od vás čakáme na emailovej adrese online@slovakiapromotion.com spolu s krátkou biografiou. Podcast 4 Elements v kompletnej dĺžke 3. hodín si môžete stiahnuť po prihlásení na stránke www.radiofm.sk

To najlepšie osvieženie viacerých príchutí vám prostredníctvom 4 Elements prináša Sappe Aloe Vera.

Zdroj: Rádio_FM