4 Elements: Deep Dish, Bennito V, Dj Macho …

Januárový piatkový večer nemôže pre milovníka tanečnej hudby zakat lepšie ako ako ladením frekvencií Rádia_FM, kde už od tejto chvíle štartuje program 4 Elements.

V prvej hodine vám budú v našom playliste robiť spoločnosť mená ako David Herrero, Apparat, Kevin Saunderson, ale aj výborný domáci producent Bennito V. v ďalšom zo svojich skvelých remakov. Premiérovo sa u nás v hosťovskom kresle objaví Dj Macho. Tento má za sebou nielen množstvo remixov na vydavateľstvách po celom svete, ale aj množstvo vlastnej originálnej tvorby, ktorá už bola ocenená aj britskými tanečnými časopismi. Jeho set poteší predošetkým tých, ktorí majú radi beaty nasiaknuté správnou dávkou elektra.

dubfire

Do iných vôd sa poplavíme s undergroundovejšou polovicou niekdajšieho zoskupenia Deep Dish, Alim Dubfirom, ktorého set, z rumunského klubu Krystal vás v príjemnom tempe podupkávania môže priviesť až k polnoci.

Vaše sety v dĺžke minimálne 60 minút, vo všetkých tanečných žánroch (okrem techna & dnb) od vás čakáme na emailovej adrese online@slovakiapromotion.com spolu s krátkou biografiou. Podcast 4 Elements v kompletnej dĺžke 3. hodín si môžete stiahnuť po prihlásení na stránke www.radiofm.sk

To najlepšie osvieženie viacerých príchutí vám prostredníctvom 4 Elements prináša Sappe Aloe Vera.

4 Elements

Zdroj: Rádio_FM