4 Elements: Bob Sinclair, Maceo Plex, Dj Chus, Amo & Nava!

Ako každý piatok i tento si môžete s istotou od 21. hodiny naladiť Rádio_FM, z ktorého vám vďaka programu 4 Elements servírujeme tie najvýdatnejšie kúsky elektronickej hudby rôznych žánrov.

Nebude tomu inak ani tento týždeň za bohatého prispenia interpretov ako Bob Sinclair, Maceo Plex, Dj Chus, alebo Amo & Navas. Jeseň, klubové párties a vinobranie neodmyslitelne patria k sebe a my vám dáme skvelý tip, kde toto všetko zažiť na jednom mieste!

Mixovanú dvojhodinovku začneme s britským matadorom djského remesla, ktorý ostáva neustále verný svojmu nenapodobiteľnému štýlu. Ten predviedol Danny Howells aj počas párty na ďalekom východe v Beirute, ktorú vy budete môcť sprostredkovane zažiť. Skvelým, neobyčajne techhousovo ladeným hudobným výletom bude aj set slovenskej djskej lady, ktorá je dobre známa ako Eruvie.

Vaše sety v dĺžke minimálne 60 minút, vo všetkých tanečných žánroch (okrem techna & dnb) od vás čakáme na emailovej adrese online@slovakiapromotion.com spolu s krátkou biografiou. Podcast 4 Elements v kompletnej dĺžke 3. hodín si môžete stiahnuť po prihlásení na stránke www.radiofm.sk.

To najlepšie osvieženie viacerých príchutí vám prostredníctvom 4 Elements prináša Sappe Aloe Vera.

Zdroj: Rádiom_FM