20. výročie oslávi Gladiator aj s Kulym, Zuzkou Smatanovou a Ivanom Táslerom!

Skupina GLADIATOR, ktorá oslavuje 20 rokov od svojho vzniku, sa v rámci svojho VŠETKO NAJLEPŠIE TOPFEST TOUR chystá predviesť strhujúcu šou. V šiestich slovenských mestách sa od 4. do 9. októbra predstaví slovenská a dokonca aj európska hudobná špička.

Po dvoch desaťročiach na slovenskej hudobnej scéne sa členovia tejto nitrianskej kapely rozhodli, že to oslávia skutočne vo veľkom štýle. Tohtoročná jeseň však bude nielen v znamení ich najznámejších hitov, ale aj v bohatom sprievodnom programe, keďže si na svoje narodeninové turné pozvali naozajstnú hudobnú elitu. Prvým avizovaným hosťom ich VŠETKO NAJLEPŠIE TOPFEST TOUR je srbská formácia na čele s Bobanom Markovičom a jeho synom Markom, ktorí predvedú skutočnú smršť balkánskych rytmov známych aj z filmov Emira Kusturicu.

Miko Hladky a Marko

Popularizátorov hitu Bubamara na pódiach však vystriedajú ďalší hudobní hostia. Ako prezradil „oslávenec“ Georgio Babulic, prichystané sú aj iné prekvapenia. Jedným z nich je skutočne hviezdna zostava najúspešnejších slovenských interpretov, ktorá sa v priebehu turné predstaví spolu s „gladiátormi“ na niektorých ich koncertoch.

„Sme veľmi radi, že našich 20 rokov kapely s nami oslávia spoločným hraním na turné aj naši rovesníci a kolegovia Ivan Tásler, Kuly a Zuzana Smatanová. Zahráme si spoločne nejaké pesničky a poriadne si to užijeme,“ teší sa spevák Miko Hladký.

Táto skutočne hviezdna partia vystúpi postupne na polovici koncertných miest. Ku Gladiatoru a Bobanovi Markovičovi sa v Bratislave pridá Ivan Tásler, v Martine ich šou spestrí Zuzana Smatanová a v Nitre pred domácim publikom Mário „Kuly“ Kollár.

Gladiator a Boban i Marko Markovic Orkestar

Koncertu pätice členov Gladiatoru bude predchádzať v každom meste vystúpenie Silvayovcov, ktorí sa preslávili najmä účinkovaním v šou Česko Slovensko má talent. Netypickým spojením ľudových hudobných nástrojov a modernej tanečnej hudby si získali tisícky fanúšikov. Na fujare, husliach a cimbale dokázali zahrať hitovky od Prodigy či dokonca Michaela Jacksona.

V podaní najlepších slovenských interpretov a orchestra Bobana Markoviča bude jeseň skutočne horúca a to najmä v šiestich mestách, kam VŠETKO NAJLEPŠIE TOPFEST TOUR zavíta. V Bratislave sa turné začne 4. októbra, 5. 10. sa presunie do Martina, 6. 10. do Nitry, o deň neskôr zavíta jedinečné turné do Prievidze, 8. 10. budú najväčšie hity znieť v Košiciach a 9. októbra sa celá séria koncertov uzavrie v Humennom. Všetky koncerty majú jednotný začiatok o 19:00hod. a vstupenky sú v predpredaji v sieťach Ticketportal a Ticketstream za fantastickú cenu 5EUR!


Kompletný program VŠETKO NAJLEPŠIE TOPFEST TOUR:
4.10. 2011 – Bratislava : Športová hala HANT Pasienky, hosť: Ivan Tásler
5.10.2011 – Martin : Športová hala Podháj, hosť: Zuzana Smatanová
6.10.2011 – Nitra : Hala Klokočina, hosť: Kuly
7.10.2011 – Prievidza : City Aréna
8.10.2011 – Košice : Hala Cassosport
9.10.2011 – Humenné : Športová hala Ultras

Glatiator Tour

Zdroj: Agentúra DUNA
Publikoval: Redakcia GREGI.NET