15 Years of JZD promotion: Posledné informácie pred narodeninovou párty.

Již tuto sobotu se otevřou brány KD Klobučan ve Valašských Kloboukách, aby přivítaly všechny příznivce elektronické hudby a fanoušky JZD promotion na jubilejní akci 15 Years of JZD promotion.

I když se jedná o již šestou narozeninovou párty v tomto prostoru, připomeňme si pár důležitých informací před akcí samotnou.

Vstup

Brány KD Klobučan budou otevřeny od 19:30h. Hrát se začíná od 20:00h. Celá sláva bude ukončena po 4té hodině ranní. Prodej vstupenek bude pouze na místě za narozeninové vstupné 200,- Kč, po 22:00 cena mírně naroste na 250,- Kč. U vstupu lze platit i eurem. Takže neváhejte přijít co nejdříve, ať si to můžete všichni pořádně užít. Jeden den v roce, kdy se otřásají Valašské Klobouky v základech!

Upozornění

Jako na každé akci tak i zde je přísný zákaz donášení vlastních nápojů, drog, zbraní a jiných nebezpečných předmětů. Vše bude kontrolovat profesionální ochranka na místě u vstupu a po celou dobu konání akce ve všech prostorách KD Klobučan. Dále je přísný zákaz kouření v hlavním sále – respektujme nekuřáky. Pro kouření bude vyhrazeno místo ve Vestibulu KD a přilehlých prostorách.

Co se bude pít?

Připravili jsme pro Vás opravdu bohatý nápojový lístek. K dispozici budou celkem 3 bary s nemalým výběrem alkoholických nápojů. Po úspěchu v loňském roce bude opět k dispozici stánek s čepovaným pivem za 25,- Kč. Na nealko baru bude připraven velký výběr nápojů, to vše za opravdu lidové ceny. Letos myslíme i na prázdné žaludky a připravujeme oblíbené párky v rohlíku. A tak jako každý rok nesmí chybět PARTY DRINK, tentokrát to bude 2 x vodka Amundsen + 1x plechovka Red Bullu za akčních 99 kč.

Šatna

Pro všechny návštěvníky bude připravena šatna za poplatek 10,-Kč, kde si můžete uložit veškeré věci.  Nacházet se bude přímo naproti hlavního vstupu. Šatna bude fungovat až do skončení akce, tedy do 04.00h.

Výherci a akreditace

Pro výherce soutěží a akreditace bude platit úplně stejný vstup jako pro ostatní návštěvníky. Výhry, akreditace, volné vstupy, fotopasy je možné vyzvednout u vstupu do KD Klobučan oproti předložení občanského průkazu. Uzávěrka akreditací je ve čtvrtek 12. 3. 2014. Akreditace, ve kterých bude uvedeno jméno, příjmení, důvod a médium zasílejte na email: info@jzdpromotion.cz

Speciality

U vstupu potěší každého návštěvníka narozeninový dárek v podobě plechovky Red Bullu. Do uší se Vám pohrne silný a kvalitní zvuk z dílny VOICE MASTER, kteří se nám postarají také velkolepou laser show. Ani letos nebude chybět taneční stupínek uprostřed parketu pro ty největší odvážlivce.

Doprava

V současné době, jsou veškeré příjezdové silnice do Valašských Klobouk dobře udržované a sjízdné.

Mapa

https://maps.google.cz/maps?ie=UTF8&cid=8919986156748091022&q=KD+Klobu%C4%8Dan&iwloc=A&gl=CZ&hl=cs

Line up:
20:00 PapiOil vs Styrax
21:30 Martini
22:30 Orbith
23:30 Kaisersoze
00:30 Cristian Varela
02:00 Boss
03:00 Siki
04:00 end

https://www.facebook.com/events/1375495772697219

poster_JZD_15

Zdroj: JZD promotion