Wicked: Grimaso, Special Beatz, Konex, HypeTrain @ Dole

Naleštite si svoje párty chainz, lebo v klubovom podzemí vás čaká zlatá mládež! Za DJským pultom sa budú blyšťať domáce trapové a hip-hopové karáty vybrúsené nejednou žúrkou – Grimaso, Special Beatz, Konex a HypeTrain.

Grimaso
je slovenský producent, DJ a člen legendárnej H16. S produkovaním začal pred viac ako desaťročím a zo tie roky si nazbieral poriadne dlhý zoznam kolaborácii, darí sa mu aj sólo, na konte má tri albumy. Ani dnes nepoľavuje zo svojej tvorby a uživa si aj klubové hrania.

Special Beatz
je mladá producentská krv, ktorá má našľapnuté na sľubnú kariéru. Má za sebou spoluprácu s H16, Ektorom, Separom či Pil C, no dostal sa už aj za veľkú mláku vďaka spolupráci s producentom a spevákom Chrishan-om. Okrem toho je súčasťou projektu Podzemgang, na ktorého albume Iní vytvoril hudbu pre dva tracky.

Konex
je mladý beatmaker a producent, ktorý má za sebou má spolupráce s viacerými menami slovenskej a českej scény ako Ektor, Gleb či Delik, jeden USA mixtape a jeden album. Tento rok mu vyšiel dlhoočakávané MUSICKEP.

HypeTrain
je selektorská dvojka, ktorá si z režisérskej stoličky odskočí do klubu, aby sa podelila o to najlepšie zo súčasnej urban scény. Tešiť sa môžete na zmes hip-hopu, trapu, grime a EDM.

25. 9. (piatok)
Štart: 22:00 hod.

Vstup:
22:00 – 24:00 4€
24:00 – 03:00 5€
03:00 – 06:00 3€

Partneri: Radio_FM, Queens The Streetwise Store – Queens.cz, DOBA Magazín, shiz.sk, 90bpm.sk, CITYLIFE.SK, kamdomesta, Gregi.net, Bratislava Underground Advisor, prijmi cveng

PLAGÁT_Wicked_september 2015