Trap Empire @ Dole

Nečisté beaty a temné melódie budú mať spicha pod blikajúcim LED stropom, ktorý bude kmitať farbami v rytme prvotriedneho trapu. O jeho celonočný prísun sa postarajú beatmaker Dalyb, trapoví znalci Komander Ground a Amida aj rozbiehajúci sa Yun Crystal.

Dalyb
je jeden z pilierov skupiny Haha Crew, ktorá dáva oldschoolovým zvukom novú podobu. Ich debutový album Vlna vyšiel v decembri 2014. Dalyb je však známy aj ako DJ a producent, ktorý má za sebou niekoľko spoluprác s rapermi ako Delik, Ego či kapelou Kontrafakt. Tak sa nechaj strhnúť vlnami jeho vycibrenej selekcie.

Komander Ground
je priekopník slovenské trapu, ktorého k nám vyslalo južné Slovensko. Na svojej DJskej dráhe si vybudoval meno vďaka nekompromisnému a jedinečnému riadeniu v setoch. Za roky tvorby vypustil do sveta viacero mixov, mixtape-ov, EP a singlov.

Amida
je producent a DJ, ktorý pochádza z Belgicka, ale žije a tvorí v Bratislave. S Komanderom Groundom založili projekt Trap Empire zameraný na európsku Trap & Bass hudbu. A tak niet pochýb, že na tejto párty nám Amida ponúkne to najlepšie z trapu, čo dnes môžete počuť.

Yun Crystal
je čerstvé mäsko na našej DJskej scéne, ktorý však už ošmakoval akustiku Klubu Dole. Jeho sety sa nesú v štýle „niečo medzi strip klubom v Atlante a traphousom na cintoríne“.

5. 9. (sobota)
Štart: 22:00 hod.

Vstup:
22:00 – 24:00 4€
24:00 – 03:00 5€
03:00 – 06:00 3€

Partneri: TRAP.SKRadio_FMQueens The Streetwise Store – Queens.czDOBA Magazínshiz.skCITYLIFE.SKkamdomestaGregi.netBratislava Underground AdvisorPríjmi #cveng

PLAGÁT_Trap Empire_september 2015