Swing Time

Swingová tančiareň v Bratislave! Veľkolepá éra swingu a jazzu ožije v podaní živej kapely Fats Jazz Band. Tanečný parket bude vŕzgať pod náporom energických tanečníkov a klubom sa bude niesť atmosféra nezabudnuteľnej doby. Swing, electro swing, tango, electro tango a world’n’bass bude znieť v podaní DJov s live saxophone show. Zážitok dotvorí dobová výzdoba a špeciálne drinky. Čakáme vás na červenom koberci!

Ani jeden detail nenechá Swing Time na náhodu:
~ Živý orchester. Fats Jazz Band hrá originálnu štýlovú swingovú hudbu, ktorá vás unesie do iného sveta, rozprúdi krv a vráti vás do doby noblesy, elegantných rób a horúcich večierkov.
~ Tanečná škola. Workshop s 15-násobnými majstrami Slovenska Karolom Brüllom a jeho tanečnou partnerkou Viktóriou Bolender.
~ Červený koberec, originálna dobová výzdoba a atmosféra.
~ Liftboy hrajúci na husle.
~ Mini Casino. Žetóny v hodnote lístka. Poker, ruleta, Vyšší a nižší.
~ Špeciálne drinky. Bronx, Manhattan Cooler, Long Island Ice Tea.
~ Dress code. Dámy v elegantných šatách, páni s motýlikom a cylindrom alebo aj bez, no hlavne v oblekoch. Odfoťte sa vo fotokútiku a vyhrajte!
~ Portréty. Nechajte si namaľovať vlastný portrét!
~ Zaujímavosti z rukáva šarmantného kúzelníka.
~ Tematická spoločenská a počítačová hra Mafia.
~ DJ Dayd & live Serious Sax. Špeciálne vystúpenie DJa so saxofonistom. Dayd vo svojej tvorbe kombinuje predovšetkym módny electro swing s prvkami elektronickej tanečnej hudby a melódie legendárnych jazzovych bigbandov.
~ DJ Caterpillar. DJ, ktorému sa vždy páčilo spojenie elektronickej hudby s prvkami swingu, pretože je plné energie, elegancie a pozitívnej nálady.
~ Výstava diel Salvadora Dalího. Najznámejšie obrazy tohto španielskeho umelca, ktorý sa narodil pred 110 rokmi, budú vystavené v zlatých rámoch po celom podniku.
~ Špeciálna tematická projekcia VJ Bliksa.

Swing dancehall in Bratislava, where the majestic era of Swing and Jazz is going to rise. The evening features Fats Jazz Band, DJ Dayd & live Serious Sax a DJ Caterpillar. There will be an authentic decoration, interesting attractions and exhibition of work of Salvador Dalí.