Reggae Callin‘ @ Dole

Oheň v srdci a hudba v tele, reggae nás opäť ovládne! Večer k nám z Viedne pricestuje MC a spevák Danny Ranks, z domácej scény sa za mixpultom budú striedať Fadda Ekop, Pokyman a Simple Sample. Pripravte sa na celonočnú jazdu žánrami ako reggae, dancehall, dub či roots.

Danny Ranks (AT)
je MC, spevák a zabávač z Viedne, ktorý už viac ako desať rokov pôsobí na domácej reggae scéne, ale aj vo všetkých okolitých krajinách. Do roku 2006 bol súčasťou jednej z najznámejších crew v Rakúsku Raggamaffia, odvtedy vystupuje ako solo interpret Dva roky na to už nahrával na Jamajke pod labelom Ambassajah Records prvý hudobný projekt „Ambassajah Showcase“, na ktorom sa po jeho boku objavilo mnoho rakúskych aj jamajských umelcov.

Fadda Ekop (One Family Sound)
je členom a zakladateľom severoslovenského soundu One Family. V jeho setoch prevláda hlavne new roots a digital reggae. V zbierke má aj zopár dubplatov, tie najnovšie budete určite počuť na party. Na konte má aj zopár slušných mixtapov, ktoré si môžete vypočuť na jeho soundcloude. Jeho energia je nekonečná, o čom vás presvedčí už na októbrovej edícii Reggae Callin!

Pokyman (Fayah Sound)
je spevák z kapely Medial Banana a člen Fayah Soundsystem, ktorý stojí aj za značkou tejto párty. V piatok sa predstaví so svojim DJ setom, ktorým nás naštartuje do chillového víkendu zmesou dubu a reggae.

Simple Sample (Ghetto Youths Sound)
je jeden zo zakladateľov a organizátorov reggae a urban festivalu Uprising. Tento neúnavný šíriteľ karibských rytmov nás bude večer určite unášať jeho pestrými setmi, v ktorých mixuje roots, new-roots reggae, dancehall, či moombahton.

16. 10. (piatok)
Štart: 22:00 hod.

Vstup:
22:00 – 24:00 4€
24:00 – 03:00 5€
03:00 – 06:00 3€

Partneri: Reggae & Dancehall Slovakia, Reggae Callin’, Radio_FM, DOBA Magazín, shiz.sk, CITYLIFE.SK, kamdomesta, Gregi.net, Bratislava Underground Advisor, prijmi cveng

PLAGÁT_Reggae Callin_október 2015