Pančlajn

Šťavnatá stand-up comedy v Bratislave! Sú ostrieľaní, v prípade potreby bezočiví a neboja sa postaviť tvárou v tvár “nadržanému” publiku. Komici, ktorí vedia kde začína sranda, ale nevedia, kde končí. Za mikrofón sa odvážia naši stand-upisti s inteligentným autorským humorom bez ošúchaných vtipov. Večer uvidíte Daniela Čecha (Na stojáka), Michaela Szatmaryho, Pištu Vandala, Tomáša Hudáka, Sama Trnku a Stana Staška. Večerom sprevádza Samo Trnka. Prestávky medzi stand-upmi osvieži kapela Billy Barman.

Daniel Čech (Na stojáka)
Podľa neho je stand-up komik dobrý, keď dokáže toho, kto si na neho otvorí hubu, popraviť slovami. Má za sebou štúdium herectva, k stand-upu sa dostal obyčajným inzerátom. Pre vyššie percento úspechu ho strhol z nástenky, aby ho nikto iný nevidel a vyskúšal to v show Na stojáka, kde sa rýchlo uchytil.

Michael Szatmary
Cez deň seriózny novinár v televízii Markíza, večer komik a muzikant. Szatmary, ktorý sa ako náš jediný stand-upista priznal, že je Žid. Michael je vydarený zjav klubovej scény, upečený-uvarený na Silných rečiach. Príďte si ho zožrať aj na Pančlajn.

Pišta Vandal
Muž mnohých tvári. Tvári sa ako ceremoniár, spisovateľ, vydavateľ či muzikant. Jeho extrémno-sympatický prejav si nájdete na koncertoch kapiel Vandali a ČAD, v éteri Slovenské rozhlasu, v časopise .týždeň, v knihách a najnovšie aj v jeho vlastnej talkshow Obludárium. Silou vôle a tvrdou drinou sa prepracoval aj do Lokal TV, zahral si v kontroverznej reality show Osada Paradaj, kde učil Ota spievať! Nie je teda o čom pochybovať, Vandal prinesie na Pančlajn trochu z hard and heavy!

Tomáš Hudák
Je povolaním novinár a dušou humorista. Kedysi bavil videami na tv.sme, dnes je popredným slovenským stand-upistom a neprehliadnuteľným majstrom improvizácie. Okrem Pančlajnu je doma v roast show comedy Na facku, stand-up comedy Silné reči a v relácii Od veci_FM.

Stano Staško
Herec Divadla Jána Palárika v Trnave, ktorý sa chodí vybúriť na predstavenia divadelno-improvizačnej skupiny 3T. Staško, ktorý bravúrne zvláda improvizačné predstavenia, sa rozhodol skúsiť šťastie aj v stand-up comedy.

Samo Trnka
Politický satirik, satirický básnik a internetový humorista. Samo Trnka “tancuje” slovenskou humoristickou scénou ladnosťou sebe vlastnou. Vídať ho v roast show comedy Na facku a na tv.sme, kde mal relácie Úplne vážne a Nová vlastiveda. Nedá sa mu ujsť, ani keď vypnete počítač: počuť ho na Slovensku 1 každý piatok s fejtónom. Zakladal Združenie nič netušiacich.

Billy Barman
Indie-rocková skupina nedávno vydala druhý štúdiový album Modrý jazyk. Skupina má na konte ešte album Noční jazdci a tri ceny Radio_Head Awards.

Fruity stand-up comedy in Bratislava! Seasoned comedians will stand face-to-face to the audience to fight for applause with an intelligent author humor without shabby jokes and meaningless vulgarisms. Starring Daniel Čech (Na stojáka), Pišta Vandal, Samo Trnka, Tomáš Hudák, Michael Szatmary a Stano Staško. He musical guest will be Billy Barman.