Pančlajn

Výdatná stand-up comedy v Bratislave! Do pozoru vás postaví silná zostava komikov, ktorí prídu s autorským humorom bez ošúchaných vtipov. Večer vás budú baviť: cezpoľný komik Dano Čistý, skúsený improvizátor Stano Staško, neprehliadnuteľný Gabo Žifčák a plodný autor Milan Sedliak. Večerom bude sprevádzať večne dobre najedený Samo Trnka. Hudobným hosťom bude Tomáš Sloboda.

Stano Staško
Vážený herec Divadla Jána Palárika v Trnave, ktorý sa chodí vybúriť na predstavenia divadelno-improvizačnej skupiny 3T. Stano je bravúrny improvizátor, ale s prehľadom zvláda aj stand-up.

Milan Sedliak
Standupista a MC, ktorému prischla prezývka „Docent“, pretože má doktorát z telocviku. Ako vedec humoru nerozumie a nemá ho rád, ale keďže podľa časopisu Forbes je až 3 581 456 345. najbohatším mužom sveta, stretnete ho v kabaretoch vystupovať za smiešny peniaz.

Gabo Žifčák (Silné reči)
Gabo Žifčák (Silné reči) Malý, poďobaný, so sklonom k násilnostiam. Vlastne nie, Gabo je z hard-core zostavy Silných rečí ten najláskavejší a najmilší. Že z neho bude komik tušil od detstva, lebo zistil, že rozosmievať spolužiakov mu ide lepšie ako biť sa s nimi. Ako 6-ročný to skúšal vtipmi Andera z Košíc, dnes si trúfa už na svoje vlastné.

Dano Čistý
Dano je informatik a vyzerá, že na javisku sa ocitol nedobrovoľne. Nič nemôže byť ďalej od pravdy – v stand-upe nie je žiadny bažant. Pravidelne vystupuje na trnavskej stand-up comedy Žarty bokom. Má rád absurdné až surreálne výstupy.

Samo Trnka
Krstný otec internetového humoru na Slovensku, napísal a natočil väčšinu webových vecí, ktoré ste za posledné roky zo SME zdieľali na svojich sieťach. Úplne vážne. Majster politickej riekanky a básnickej satiry, prerazil aj v rozhlase s fejtónmi a na pódiu s vlastnou stand-up comedy šou Pančlajn. Neodmysliteľná súčasť bezočivej štvorky v roast comedy show Na facku.

Tomáš Sloboda
Spevák, skladateľ, multiinštrumentalista a hudobný producent, ktorý je známy z kapiel Tomáš Sloboda a Sounds Like This, Le Payaco či All Stars Band. Ako producent sa podielal na viacerých albumoch skupín ako Hex, Billy Barman, Vetroplach či Živé kvety. Je blázon do vinylov

A nourishing stand-up comedy in Bratislava! Seasoned comedians will stand up face-to-face an excited audience, to fight for an applause with intelligent humor without hackneyed jokes.