Outlook Festival 2015 Bratislava Launch Party @ Dole

Masívna vlna launch parties k európskemu soundsystem festivalu Outlook v Chorvátskej Pule, ktorá sa valí svetom, strhne aj Bratislavu. Do festivalovej nálady nás dostane Sir Bakulu, Inkwall, Adam Marcciani, Cifiman a SSample. Privítajme leto vo veľkom štýle!

Sir Bakulu
nie je na slovenskej drum&bassovej scéne žiadnym nováčikom – v Radosti bol rezidentom akcie Drum 4 Bass, spolu s DJom Slightom roztočili šialenstvo s názvom Special Place a bol aj hlavným organizátorom D.N.B.A. Challenge Žúru, na ktorom sa stretávali DJské crews z celého Slovenska.

Inkwall
je projekt producenta z Bratislavy, ktorého štýl je zmes drum&bassu, UK bassu, trapu a grime. Jeho tracky ste mohli počuť napríklad aj v relácii SIGNAll_FM ale už aj v Klube Dole.

Adam Marcciani
sa do DJ-ského ringu dostal pred štyrmi rokmi, keď pod supervisingom Yanka Krála a vili:AMa organizoval pravidelnú akciu Nightcall party venovanú francúzskemu electru a labelu Ed Banger records. Odvtedy si zahral na desiatkách akciách doma aj v Česku, absolvoval hranie na oboch ročníkoch BA City Beats, Grape festivale a zúčastnil sa aj na prvom Djskom CZ/SK turné s názvom DECENTÚRA.

SSample
je zakladateľ najväčšieho reggae a urban festivalu v strednej Európe – Uprising Reggae Festivalu, ktorý sa každoročne koná na bratislavských Zlatých pieskoch. Je tiež členom Ghetto Youths Sound, jednej z najdlhšie pôsobiacich hudobných crews na Slovensku, ktorá do klubov prináša reggae a dancehall. Jeho sety sú vždy nadupané a pestré – vlastnými remixami a mashupmi dopĺňa roots a new-roots reggae, dancehall, moombahton či dubstep.

Cifiman
je bratislavský selektor, ktorý vo svojich setoch kombinuje reggae, živelný dancehall, funky či hip-hopové beaty. Za sebou už má desiatky úspešných parties, pravidelne hráva Dole na párty Fayahabend.

30. 5. (sobota)
Štart: 22:00 hod.

Vstup:
22:00 – 24:00 4€
24:00 – 03:00 5€
03:00 – 06:00 3€

Partneri: Radio_FMDOBA Magazínshiz.skCITYLIFE.SKkamdomestaGregi.netBratislava Underground AdvisorPríjmi #cveng

PLAGAT 1_Outlook_maj 2015