Natalie Imbruglia / Live

Pozývame vás na koncert Natalie Imbruglia, austrálskej speváčky, skladateľky, herečky a modelky, ktorá zavíta 28. novembra do trenčianskeho Piano Clubu!

Po druhýkrát budeme mať možnosť zažiť koncert známej speváčky na Slovensku!

Piesne Natalie poznáme z vysielania snáď všetkých slovenských rozhlasových staníc. Na najvyššie priečky hitparád ju katapultoval singel Torn v roku 1997, vďaka ktorému predala viac ako 7 miliónov kusov debutu Left of the Middle.

Stačí si spomenúť na množstvo ďalších strhujúcich hitov ako napríklad Big Mistake, Smoke, That Day, Wrong Impression, Shiver a tiež skvelé aktuálne covery mužských umelcov vydané na albume Male (2015) spracované žensky, elegantne a s veľkým nadhľadom do štýlových akustických verzií (napr. Instant Crush od Daft Punk, Cannonball Damiena Ricea, Friday I´m in Love od The Cure či Only Love Can Break Your Heart Neila Younga).

Natalie Imbruglia doteraz vydala 5 rádových albumov a jednu výberovku singlov. Je známa svojou pracovitosťou vo viacerých umeleckých oblastiach. V mladosti začínala hereckú kariéru v seriáli Neighbours, neskôr hrala v niekoľkých filmoch (napr. Johnny English a Underdogs). Vďaka pôsobivému zjavu sa dostala do televíznych reklám známej kozmetickej značky.

Okrem umenia sa venuje charite, je označovaná za aktívnu filantropku.

VIP vstupenky sú v ponuke v obmedzenom počte. VIP vstupenka zahŕňa posedenie na balkóne s dobrým výhľadom na show, šampanské ako welcome drink, občerstvenie (pagáčiky, oriešky) a 2 fľaše prémiového slovenského červeného a bieleho vína pre každý stôl. Na balkóne sa nachádza aj druhý bar Piano Clubu.

Vstupenky: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/11799/natalie-imbruglia-live–trencin