Mike Trafik + NobodyListen + Chainkovej deti @ Dole

Večer plný úderných hip-hopových beatov, ktoré vám budú rezonovať v hlave aj na ďalší deň počas obeda. Za náš pult sa postavia českí producenti a DJi Mike Trafik a NobodyListen, kontrovať im bude dvojica Chainkovej deti.

Mike Trafik (CZ)
je hudobný producent a DJ skupiny PSH, ktorý patrí k špičke súčasnej urban scény u našich západných susedov. Do svojich setov mieša hiphop, RnB, mash up štýly ako 70s, 80s, disco, elektro či happy house. Okrem toho je majiteľ štúdia Starworks a aktívny člen vydavateľstva Bigg Boss. Je tiež autorom hudby k prograsívnemu divadelnému predstaveniu Oblíbenci a kompletného soundtracku k celovečeráku Vejška.

NobodyListen (CZ)
je pražský producent a DJ, ktorý vo svojich setoch najradšej kombinuje progresívnu elektronickú hudbu s rapom. Na konte má mixtapy aj spolupráce s menami ako Delik, Dramatikz, Nironic či Rasco. Poznať ho môžete aj vďaka projektu VR/Nobody, ktorý spája jeho produkciu a aranžmány so zaujímavo podanými vokálmi Václava Roučka. Tvorivá dvojica práve v septembri vydala debutový album Yet., ktorý sa pohybuje na rozhraní downtempa a RnB.

Chainkovej deti
Nablýskaný projekt tajomnej dvojice, ktorá sa predvedie setom nabitým rapom, grimom a temnými beatmi.

15. 10. (štvrtok)
Štart: 22:00 hod.

Vstup:
22:00 – 24:00 2€
24:00 – 03:00 4€
03:00 – 05:00 1€

Partneri: Radio_FM, DOBA Magazín, shiz.sk, CITYLIFE.SK, kamdomesta,Gregi.net, Bratislava Underground Advisor, prijmi cveng

PLAGÁT_Mike Trafik_október 2015