Wicked: Dalyb, Abe Beats, Komander, Inkwall @ Dole

Večer, ktorý na vás vytiahne trapové a hip-hopové tromfy a na klubovej strelnici vám vystrelí dobrú náladu a tú správnu atmosféru. Párty kolotoč s názvom Wicked budú s nami roztáčať producenti a DJi Dalyb, Abe Beats, Komander Ground a Inkwall.

Dalyb
je člen skupiny Haha Crew, ktorá zaujala spojením old a nu schoolu vo svojej tvorbe. Debutový album Vlna im vyšiel vlani v decembri, odvtedy brázdia slovenské a české kluby. Dalyb je však známy aj ako sólo DJ a producent, ktorý má za sebou niekoľko spoluprác s rapermi ako Delik, Ego či kapelou Kontrafakt. Tak sa nechaj strhnúť vlnami jeho vycibrenej selekcie.

Abe Beats
je producent známy najmä z H16 má za sebou množstvo odprodukovaných skladieb. Vo svojej zbierke má skalpy ako Chief Keef, Gucci Mane, Lil Durk, Capo či Prince Dre. Jeho rukopis nájdete aj pri tvorbe domácej scény, napríklad Kontrafakt, Majk Spirit, Moja reč alebo Grimaso.

Komander Ground
je priekopník slovenské trapu, ktorého k nám vyslalo južné Slovensko. Na svojej DJskej dráhe si vybudoval meno vďaka nekompromisnému a jedinečnému riadeniu v setoch. Za roky tvorby vypustil do sveta viacero mixov, mixtape-ov, EP a singlov.

Inkwall
je projekt producenta z Bratislavy, ktorého štýl je zmes drum&bassu, UK bassu, trapu a grime. Jeho tracky ste mohli počuť napríklad aj v relácii SIGNAll_FM, ale už aj v Klube Dole. Na konci septembra mu vyšlo EP Different.

30. 10. (piatok)
Štart: 22:00 hod.

Vstup:
22:00 – 24:00 4€
24:00 – 03:00 5€
03:00 – 06:00 3€

Partneri: Radio_FM, Queens The Streetwise Store – Queens.cz, DOBA Magazín, Shiz.sk, 90bpm.sk, CITYLIFE.SK, kamdomesta, Gregi.net, Bratislava Underground Advisor, prijmi cveng

PLAGÁT_Wicked_október 2015