BASSHAZE w. Anile (UK) @ Dole

Jesennú sezónu štartuje drum&bassová noc BASSHAZE vo veľkom štýle. Predstavíme vám jedného z najvšestrannejších producentov v hre, ktorý práve zažiaril svojím debutovým albumom na sesterskej značke Hospital Records. Majster kombinácie emotívnych nálad a precízne čistej produkcie – Anile (UK). Nie je lepší čas pozvať ho k nám, aby predstavil svoj nový sound. Spolu s ním zahrajú Kid Kodama (AT) – mladý talent z Rakúska a člen Vollkontakt crew, domáci nováčik Kavva a rezident Lixx.

ANILE (UK)
Po tom, čo jeho tracky vyšli na rešpektovaných značkách ako Renegade Hardware, Commercial Suicide, Hospital, Med School, Innerground, či CIA je vďaka svojmu jedinečnému soundu stále žiadanejší. Anile je nepochybne jedným z najvšestrannejších producentov v hre. Po tom, čo sa jeho hudba stala súčasťou skvelej Four:Fit 2 EP na značke Soul:r, viedla jeho cesta do teamu Med School Music. V roku 2014 vydáva vysoko hodnotenú ‘Loosing My Mind EP’ a vďaka silnému supportu mien ako Ivy Lab, Lenzman, Dj Marky, či London Elektricity víri vody drum&bassu stále viac. Všetko vrcholí tento rok, keď Anile vydáva parádny debutový album ‘Perspective LP’ plný autentického underground soundu a originálnych atmosfér. Svoj aktuálny zvuk tak v najlepšom čase predstaví osobne v Bratislave.

Kid Kodama (AT) / Kavva / Lixx
Zo susednej Viedne prijal pozvanie mladý talent, ktorý to s hudbou myslí naozaj vážne. Člen známej Vollkontakt crew Kid Kodama (AT). Spolu s ním noc otvorí domáci nováčik Kavva a nebude chýbať ani dlhoročný selektor, autor show SIGNAll_FM a rezident Lixx.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

BASSHAZE w. Anile (UK) @ Dole
September 19, 2015 / Saturday, Start 22:00
Klub Dole, Nám. SNP 30, Bratislava / Slovakia

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Lineup:

★ A N I L E ( U K )
★ Kid Kodama ( A T )
★ Lixx
★ Kavva

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Vstup:
22:00 – 24:00 4€
24:00 – 03:00 5€
03:00 – 06:00 3€

Partneri: Radio_FM, DOBA Magazín, shiz.sk, CITYLIFE.SK, Wave Weekly, kamdomesta, Gregi.net, Bratislava Underground Advisor, prijmi cveng

PLAGÁT_Basshaze_september 2015