BASS DOWN LOW vol.3 Spring edition

Takže je tu dalšia očakávaná party pod už dobre znamym nazvom BASS DOWN LOW ( dalej len BDL).
Tentokrat sme miesto konania premiestnili z Mlynskej doliny na Mlynske Nivy :) konkretne tovarenska ulica a nedavno otvorený klub BATELIER. Pre tych čo tam ešte neboli pripajame mapku a inštruktáažne video ktore bude čoskoro k pozretiu :)

Tento krat sme si pre vas pripravili množstvo prekvapeni , tombolu a mnoho dalšieho. Samozrejme nemožem zabudnut na kvalitnu hudbu či už hlavne DUBSTEPoveho žanru alebo DnB a samozrejme ako tomu bolo aj naposledy stale popularnejši ELEKTRO HOUSE.
Takže je sa na čo tešit.
Vstup do jedenastej –> 2 e
po jedenastej klasicky —> 3 e

Ako klasicky sa vam prestavia už rezidenti našej party ako aj nove mena. Davame preistor hlavne mladym neobjavenym Djs, aby sa ukazali a preto uvidite a vypočjete si dve nove mena.

Prvym novačikom v BDL je:
-=CONCEPTOR=-
Mladik z Bratislavy, ktory nechyba na žiadnej bratislavskej DUbstepovej party samozrejme ako nadšeny posluchač, ma teraz šancu ukazat čo v nom je. Poznavacim znamenim tohto fešaka su dlhe kučery a energia s tvrdeho dubstepu ktory vas dostane do varu hned od začiatku. Vytvoril promo set k našej akcii ktory si možete vypočut a stiahnut tu:
———————————————————————————
http://soundcloud.com/conceptordubstep/conceptor-s-bass-down-low-iii
——————————————————————————-
Dalšim novačikom je:
DUAL
mladik ktory je dobre znamy po bratislavskych diskotekach sa vam prvy krat predstavi na BDL spolu s DJ TEFOm a zahra vam štavnatu porciu energickeho elektro-housu ktoru bude TEFO kontrovat kuskami Dubstepu a DNB

TEFO:
tiipek ktoremu sa posledna žurka nevydarila podla očakavani.
Avšak my sme super partia a preto ma tento kameraman, fotograf, mixer, dj, producent prosto multitalentovaný čávo možnost napravit si svoju reputáciu a prinesie vam spolu s DUALOM večeru ktora vam isto bude chutit. PLus premietanie videjok na stenu? What else he can do?

DEFFECT & KINGIMBA
Aj tento krat vam porciu ukrutneho dubstepu pride namiešat GFY vychrica. Nikto nevie čo GFY znamena ale ginger fucked-up youth to určite nie je.Tato rezidentna dvojica sa Vam predsatví už tretí krat a to o ničom svedčí :)

ANONYM
a.k.a alan a.k.a keepeem. Stale ide o toho jedneho namakaneho mladasa ktory Vam namixuje už po treti krat DNB naklad na roztancovanie vašich lemravych a opitych tiel :D

Takže obut poriadne tanečne topanky lebo ani jedna noha neostane sucha. If you know what I mean.

Ostatne info sa bude doplnat postupne.
aby si nestratil prehlad o osttanych veciach suvisiacich s BDL pridaj sa ———–> http://www.facebook.com/pages/BASS-DOWN-LOW-fan-page/303400353027105 a čekuj infošky!

let the bass be with you