URBAN MARKET 2016 (WINTER EDITION) | 9. – 11.12.2016 | STU | NuSpirit Club | BRATISLAVA | FOTO: MICHAL DZUBINA – FLOE FOTOGRAPHY

Minulý víkend, od 9. do 11. 12. 2016, sa uskutočnil zimný URBAN MARKET. Náš fotograf, Michal Dzubina, vám prináša fotoreport z dennej ako aj zo sobotnej a nedeľnej afterpárty, ktorá sa konala v bratislavskom NuSpirit Clube.

Na Urban Markete ste mohli nakúpiť darčeky od rôznych autorov, zúčastniť sa workshopov, do sýtosti sa najesť i vypiť pri dobrej hudbe. Tento ročník bol obohatený aj o hudobnú vložku v podobe TBA party, ktorá bola na streche Fakulty architektúry STU v sobotné popoludnie. So západom slnka nám postupne predviedli svoje skills Pkrek, Isama Zing a Núku. Veľmi dobre, tlieskam organizátorom! Urban Market prebehol od piatku do nedele v už spomínanej Fakulte architektúry STU na Gotku.

Piatok a sobotu ako už býva zvykom, sa zábavychtiví návštevníci presunuli do NuSpirit Clubu, kde sa konali after party. V piatok sa na Main stage-i predstavili Stroon live, Buy Her Sugar, Elections In The Deaftown, Purist DJs. Obrázky a animácie za nich vytvárala VJka Planeta 220. V BSMNTe do tanca zahrali Bad Mojo, Michael Priest, Mitewort a Whyme.

V sobotu sa o zábavu postarali na Maine Vec so Škrupom live, DJ Skrupo a.k.a. Daddy Skrupee v DJ sete, Beyuz, Hey Emil (EMONOIZBOYZ) a o vizualizácie sa postaral VJ Sicknico. V BSMNTe doplnili Ink Midget, Džunya G a Jimmy Pé.

atmosféra NuSpirit Club