Paul Van Dyk: Michael Burian | 20.9.2013 | Incheba Expo aréna | časť 1 | Bratislava | Foto: Dreamwolf

Náš fotograf Ján Vlk – Dreamwolf vám prináša 1. sériu fotiek z akcie na ktorej sa predstavil svetoznámy dj a producent Paul Van Dyk. Akcia sa konala 20. septembra v bratislavskej Incheba Expo aréne .

Na akcii okrem neho zahrali DJs Carlo & BranoDJ, Chriss Ronson, Michael Burian (CZ), Stefan Dabruck, Sensoreal, Drink Team… Bol to úžasný večer bohatý na sviežu hudbu, zaujímavý zvuk, svetelné a vizuálne efekty v tradičnom priestore Incheby. V tejto sérii si môžete vychutnať českého DJa Michaela Buriana  …Ešte sa môžete tešiť na ďalšie fotky z tohto podujatia…

Michael Burian (CZ)

Michael Burian (CZ)

Mini profil DJ MICHAEL BURIAN (CZ): Je česká Djska špička a jeho meno poznajú po celej Európe. Michael svoju kariéru odpálil vo svojich 15 rokoch, keď vystúpil ako DJ na školskej akcii. Neskôr sa začal zaujímať o elektronickú hudbu. Jeho prvé kroky v tomto obore neboli len DJské, ale predstavil sa aj ako Producent a Promotér tanečných eventov. Do roku 2001 vystupoval pod pseudonymom „Electromajk“ a stal sa DJom Roka 2001 v rámci Czech Dance Music Awards. Od konca roku začal Michael vystupovať pod svojim rodným menom Michael Burian a svoj pseudonym definitívne zahodil do koša. Práve v tomto období sa mu podarilo dostať na vrchol Českej DJskej elity. Pomohli mu v tom hlavne tracky z jeho vlastnej produkcie Orgasmiczech, Blow Me / Hotmale. Práve Blow Me bol ocenení Czech Dance Awards 2002 za singel roku. Týmto si zabezpečil pozvánku na svetoznámu „Creamfields“ ktorá sa konala v Anglicku aj v Českej Republike. Dostal sa dokonca do svetoznámeho clubu „Amnesia“ na Ibize… Viac informácii o interprétovy na www.michaelburian.com, myspace.com/michaelburian alebo FB.