Dynamic Sound vol. 2: Tomcraft | 25.12.2013 | Ateliér Babylon | Bratislava | Foto: Dreamwolf

Náš fotograf Ján Vlk – Dreamwolf vám prináša fotky z akcie Dynamic Sound vol. 2: Tomcraft, ktorá sa konala 25. decembra v Ateliéry Babylon v Bratislave.

Na druhom vydaní tejto skvelej akcie sa ako headliner predstavil nemecký producent Tomcraft, ktorý oslavuje dvadsať rokov na EDM scéne. Okrem headlinera sa počas večera predstavili aj dji T Mike (SK), Phil Albedo (CZ), Miss Rodez (SK), SCHIMEK (PL/SK), Jeffry Bryker (SK) …

Tomcraft (D) – Dynamic Sound vol. 2
Tomcraft (D) – Dynamic Sound vol. 2

Mini profil DJ TOMCRAFT (D): Do širokého povedomia verejnosti sa dostal v roku 2002 svojim klubovým hitom Loneliness a behom ďalších šiestich rokov vydal 4 úspešné albumy a ďalšie úspešné skladby ako Prozac alebo Overdose. Napriek svojmu úspechu sa nebál kombinovať rôzne hudobné žánre a spolupracoval s umelcami od speváka Bloodhound Gang Jimmyho Popa až po rapera Sida alebo soulového speváka Xaviera Naidoo. V roku 2003 založil vydavateľstvo Great Stuff recording, ktoré pomohlo v kariére mnohým ďalším nemeckým umelcom na tanečnej scéne. V roku 2012 sa Tomcraft vrátil k svojim hudobným koreňom u vydavateľstva Kosmo Records. Jeho kreativitu a schopnosť tvoriť hity si môžete overiť aj na jeho poslednom albume, príznačne nazvanom “20 Years”… Viac informácii o interprétovy na www.tomcraft.demyspace.com/tomcraft01 alebo FB.