Citadela: Chris Sadler | 11.10.2013 | Kajot aréna | Brno | časť 1 | Foto: Dreamwolf

Náš fotograf Ján Vlk – Dreamwolf vám prináša 1.sériu fotiek z akcie Citadela, ktorá sa konala 11. októbra v Kajot aréne v Brne.

Na akcii zahrali DJs Salacova, JB and Fresh, Chris Sadler, Jon Rundell (UK), Carl Cox (UK), Lucca, Subgate. Hviezdou večera bol jeden z najžiadanejších djov sveta Carl Cox. Bol to úžasný večer bohatý na sviežu hudbu, zaujímavý zvuk, svetelné a vizuálne efekty v netradičnom priestore Kajot arény. V tejto sérii si môžete vychutnať britského DJa žijúceho v Prahe Chrisa Sadlera … Ešte sa môžete tešiť na ďalšie fotky z tohto podujatia…

Chris Sadler (GB) - Citadela
Chris Sadler (GB) – Citadela

Mini profil DJ CHRIS SADLER (GB):  „Chris je původem z Nottinghamu. Poprvé se setkal s taneční hudbou při pravidelných návštěvách klubu Cream a Atomic Jamu ve Velké Británii a zanedlouho si přinesl pár levných gramofonu a mixážní pult a pokud zrovna nebyl v klubu, piloval v ložnici svůj DJing. Poprvé veřejně vystoupil v Liverpoolském baru Baa v roce 1992 a během svých studií na univerzitě si na své konto připsal příležitostné účinkování na parties, v barech a klubech ve Wolverhamptonu a v Liverpoolu. V té době začal provozovat malé, ale populární páteční party Recycle v průmyslovém prostoru nad Wolverhamptonskou hospodou. V roce 1996, když ukončil studia na univerzitě s vyznamenáním v oboru biomedicíny, se Chris odstěhoval do Prahy, aby poznal místní životní styl a získal zkušenosti s DJingem. Během prvních několika měsíců v Praze chodil od klubu ke klubu a nabízel své demo nahrávky, což melo za výsledek pravidelné osmihodinové sety v klubu Újezd na gramofonech a pultu, které si musel obstarat sám. Po pár měsících přinesla tvrdá práce ovoce – agentura Lighthouse ho požádala o účast na prestižních akcích, kde hrál po boku Davea Clarka, Davida Holmese, Nicka Warrena a Darrena Emersona“… Viac informácii o interprétovy na www.chrissadler.commyspace.com/djchrissadler alebo FB.