Suns Of Dub X Eltoro – The Experimental Mix by Dj MeSs.

Slnko konečne vyšlo spoza mrakov a jeho lúče dopadajú na našu planétu čoraz intenzívnejšie. Keďže prichádzajúce leto prináša so sebou aj dobrú náladu a chuť do života rozhodli sme sa práve preto predstaviť Vám najnovší projekt Most High Records, ktorý je na Slovensku opäť niečím jedinečný.

Trenčiansky Dj MeSs (Ghetto Youths Sound), ktorého netreba určite bližšie predstavovať prijal ponuku na experimentálny mixtape, ktorý je ochutnávkou z pripravovaného albumu dvoch producentských tímov a nesie názov „Suns Of Dub X Eltoro – The Russian Experiment“.

Ako sme spomínali tento titul je opäť ojedinelý a to hlavne pre jeho žánrové zaradenie, ktoré sa u nás vyskytuje len periférne (DUB), pričom spája dve producentské skupiny, a to jamajských „Suns Of Dub“ (Addis Pablo, syn legendárneho Augustusa Pabla spolu s Ras Jammym) a ruského rodáka, ktorý si hovorí „Eltoro“. Keďže je tento mixtape len koštovka z pripravovaného albumu, jeho dĺžka je len niečo viac ako 16 minút a nájdete na ňom 8 unikátnich skladieb, ktoré čakajú na Vaše vypočutie

Zdroj: Denis Masár (Dj MeSs)