Stiahnite si zadarmo aktuálny singel od Pjoniho!

Pjoniho (a Jonatána Pastir áka) stretávala hudba už od raného detstva. Na ceste do snov mu rodi ia púš ali minimalistické kompozície Steve Reicha, na základnej škole založili s kamarátom Adamom Matejom kabaret-post-punkového Tucana, ktorý neskôr zmorfoval na ich stále aktuálny projekt InkMidget & Pjoni.

‚Mummy‘ SP si môžete zadarmo stiahnú cez Exitab bandcamp alebo tu (direct link). Popri množstve a lších projektov sa ukázala ako jedna z najslobodnejších práve sólová cesta. Tá vyústi 27. januára do Pjoniho sólového debutu. Ponesie meno Cloud no Raisins a na náš pseudo-trh ho uvedie špeciálny koncert v jednej zo zriedkavo verejnosti prístupných pivníc-katakomb Bratislavy.

Pjoni

Album vychádza na zna ke Exitab ako limitovaná edícia v špeciálnom balení, ktoré bude obdarené o komplexný vizuál a bohatý booklet.

Vydavate stvo Exitab, ktoré stojí napríklad aj za menami ako Gwerkova, Teapot, Aches alebo The Ills v týchto d och tiež vydáva prvý dlhohrajúci album od elektronického producenta menom Dead Janitor, na digitálnych pultoch je už pár dní e rstvý debut od Prešovského sludge tria Dawn To Come. Viac hudby a infa nájdete na Exitab.org

www.exitab.org
www.facebook.com/exitab
https://soundcloud.com/pjoni

Mummy

Zdroj: Exitab
Publikoval: Redakcia GREGI.NET