Naked Podcast priváža talianske prázdninové rytmy!

Vysoce uznávaný italský DJ a producent NDkj aka Quirico Andrea vám za vysvìdčení namíchal červencový mix té nejbláznivìjší současné italské party nálady ve šlapavém techno rytmu. K tomu zazní přesnì tolik disco prvkù, abyste skákali doma i venku se sluchátky na uších. Stahujte zdarma a komentujte exkluzivnì na serveru SoundCloud!

Quirico Andrea se narodil v roce 1981 v italské Novaře. Již od útlého mládí byl fascinován elektronickou hudbou a to převážnì technem. Byla jen otázka času, kdy se za gramofony postaví on sám. Svoje první vystoupení si odbyl v roce 1998 převážnì v menších klubech na severu Itálie.

Postupem času mu ale začalo být DJování málo a pomalu pokukoval po své vlastní produkci. V roce 2004 se setkal s italským djjem Mauro Alphou a jejich osudová spolupráce trvá dodnes. V létì 2006 se seznámil s Oliverem Liebem a začal vydávat na jeho labelu Maschine. NDkj společnì s Mauro Alphou a dalším italským producentem Andreou Paganinim vytvořili projekt „The Dust Soldiers“ a jejich první společné EP spatřilo svìtlo svìta na konci roku 2007. Setkalo se s masivní podporou od DJs jako Karotte, Dominik Eulberg, Monika Kruse, John Acquaviva, Valentino Kanzyani, Markantonio a dalších.

Ve stejném roce založil se svým kamarádem Marcellem Concialdim Heatflow Records. V roce 2009 vydává na Heatflow EP „Dishes“ a sklízí s ním velký úspìch. Jeho tracky mùžeme vidìt v TOP 10 tìch nejprestižnìjších DJù jako Richie Hawtin, Dubfire, Marco Carola, Mauro Picotto, Joris Voorn, Markantonia, Joseph Capriati, Thomas Gold, Audiojack, Paco Osuna, Dominik Eulberg, Riva Starr, Anthony Pappa, SuperFlu, Wehbba, Matt Star, Michel DeHey, Tomy DeClerque a mnoha dalších.

Je nám velkou ctí, že třetí Naked Podcast namíchal tento skvìlý temperamentní italský DJ. Přejeme vám příjemný poslech, krásné prázdniny a plno vydařených open-airù a festivalù.

https://www.heatflow-music.com/
https://twitter.com/#!/ndkj
https://www.myspace.com/ndkj
https://www.facebook.com/pages/NDKj/138116539565723

Zdroj: Naked Podcast
Publikoval: Redakcia GREGI.NET