Melodica Netlabel: Ways of Affection by The Funk Junkiez!

Koniec roka 2011 prináša 18 release, kde je možné započuť slovenské trio The Funk Junkiez. Títo talentovaní mladíci upozorňujú drum and bassový svet harmonickým zvukom s reálnymi akustickými nástrojmi. Okrem dvoch originálnych skladieb, môžete na Ways of Affection EP nájsť dva remixy, o ktoré sa postaral slovenský producent Eraser  a Photophob z Rakúska.    

DOWNLOAD (320 kbps mp3)

MLD

The Funk Junkiez (SK) – Chalani, ktorí si vravia CoVo, Matush a Zajac pracujú hlavne na liquid dnb skladbách a ich tvorbu môžeme vypočuť i live, kde CoVo má na starosť gramce, Matush live basu a klávesy a posledný z tria Zajac hrá na gitare.  Pre tých čo majú blízko k tvorbe The Funk Junkiez a máte záujem sa pridať do ich skupiny, neváhajte a píšte. Možno práve vy budete súčasťou zoskupenia The Funk Junkiez.

Eraser (SK) – Nie je to tak dávno, čo mladík Eraser začal pracovať na vlastnom zvuku. Aj keď sa stále učí a experimentuje s novými zvukmi, obohatil svojou tvorbou release Ways of Affection. Eraserovu hudbu môžeme charakterizovať ako deep a atmosferický dnb s dôrazom na detail. 

Photophob (AT) – Posledný člen do partie je Herwig alebo Photophob, ktorý sa venuje elektronickej hudbe vyše 10 rokov. Herwigov zvuk sa pohybuje niekde medzi ambientom, breakbeatom, electronicou a dubstepom . Výsledkom jeho práce sú 2 CD na Hive Rec. a niekoľko desiatkov albumov na netlabeloch.

Do pozornosti pripájame promo videjko k skladbe Funk Junkiez – Till Love Tears Us Apart (Eraser remix), ktoré pripravil Andy. O mastering celého release sa postaral Sigurt, graficky navrhol Kaizels.

Melodica Netlabel Weblinks
Web Site: https://melodica-netlabel.com/
Youtube: https://www.youtube.com/user/MelodicaNetlabel
Soundclound: https://soundcloud.com/melodicanetlabel
Twitter: https://twitter.com/M_e_l_o_d_i_c_a
Mixcloud: https://www.mixcloud.com/MelodicaNetlabel
Myspace: https://www.myspace.com/melodicanetlabel
Squirellnet: https://sonicsquirrel.net/detail/label/melodicanetlabel/1422
Idj: https://www.idj.cz/melodica-netlabel/

Zdroj: Melodica
Publikoval: Redakcia GREGI.NET