Melodica Netlabel & Sunny Day EP!

Cítite neodolateľnú túžbu ísť niekam, kde môžete zabudnúť na svoje starosti a užívať si slnko, more a hlavne cítiť sa v jednote s prírodou? Nech to bude kamkoľvek, nezabudnite navštíviť stránky Melodica Netlabel, kde môžete nájsť horúcu novinku.

Tentoraz sa pripravte na melodické plochy vsadené do žánrového prevedenia House music či Ghey Step Elektro. Začnime leto s releasom Sunny Day EP v podaní Djane Tracy spolu s podarenými remixami od Hyricz, SouTHboy a Blue Motion.

DOWNLOAD SUNNY DAY EP – djane Tracy feat. Hyricz, Southboy a Blue Motion

Djane Tracy hráva prevažne house a breakbeat. Od roku 2011 moderuje breakbeatové podcasty na breaks.sk a jej produkciu môžete nájsť na VIM records a Melodica Netlabel. V roku 2011  vyhráva súťaž „Urob z nej hit“ (partner T-mobile music). Zo značného počtu, konkrétne 147 súťažiacich pesničiek vybrali práve jej prácu, ktorú si môžete vypočuť tu.

Blue Motion prezentuje abstraktnejší drum and bass na epčku.  Belgicko-slovenská formácia Blue Motion sa čoraz častejšie objavuje vo svete. Eros (BE) a DirrrtyB (SK) sa venujú hudbe už dlho a ich prvé skladby vyšli niekedy v rokoch 2008/2009.  Ich skladby môžete nájsť na vydavateľstvách ako Fokuz, Influenza, Citrus, Spearhead, Phunkfiction, Blu Saphir, GLO, Rubik či Temper D Productions.

Hyricz –a aka dj Cole a Southboy –a už poznáme, nakoľko vydali svoje releasy na Melodica Netlabel. (Pozn.: Hyricz – Red Jarri EP (MLD007) a Southboy – Peaks and Valleys EP (MLD005)). O kvalitný mastering celého releasu sa postaral Sigurt.