Kapela Talkshow ponúka na stiahnutie úplne nový song z pripravovaného albumu!

Slovenská kapela Talkshow prichádza po dlhšom čase s niekoľkými novinkami. Štvorica sa už teší na svoj koncert na festivale Pohoda, kde ich uvidíte v piatok (6.júla) o 13.00 na Orange stage. Tu po prvýkrát odznejú aj 4 nové skladby z pripravovaného albumu. Prvú ochutnávku odpremiérovalo Rádio_FM dnes v rannom vysielaní a nájdete ho na tejto adrese.

Skupina Talkshow už dlhší čas o sebe nedala vedieť, čo sa ale zmení toto leto. Na ich koncert sa môžete tešiť na trenčianskom Pohoda festivale. Chlapci z kapely sa však nepredstavia “len” ako hudobníci, ale aj ako stage manageri druhého najväčšieho stageu na trenčianskom letisku. “Ja osobne to budem robiť už druhý rok a s našim bubeníkom Hadíkom sa na to tešíme. Pri tejto práci máte totiž možnosť stretnúť mnoho hudobníkov, čo je vždy pozitívny zážitok, no samozrejme aj zodpovednosť,” približuje Andreas z kapely Talkshow.

Talkshow - Pictures (artwork).jpg

Na Pohode aj s novými skladbami. Počas koncertu kapely Talkshow na Pohode odznejú aj 4 nové skladby, ktoré by sa mali objaviť aj na pripravovanom albume. Jeho vydanie je predbežne naplánované na jeseň a fanúšikovia sa môžu tešiť aj na následné klubové turné. Jednou z piesni zo spomínanej štvorice je aj spomínaný singel Pictures, ktorý nájdete na https://soundcloud.com/tlkshw/talkshow-pictures, kde si ho môžete zadarmo stiahnuť.

Talkshow sa na vás tešia a veria, že na Pohodu prídete v hojnom počte. Piatok o 13.00 čakajú všetkých na Orange stage. Treba zažiť.

Zdroj: Talkshow PR
Publikoval: Redakcia GREGI.NET