IMPORTANT podcast 001’15 guest mix by Tomin Tomovic.

Tento týždeň sa o exkluzívny set pre IMPORTANT podcast postaral Tomin Tomovic.

Download IMPORTANT podcast 001’15 – DOWNLOAD

Tomin doslova žije tanečnou elektronikou, čo sa prejavuje jeho citlivým prístupom k nej, ako aj životodarnou komunikáciou s publikom počas jeho energických a technicky prepracovaných setov. To všetko dáva zelenú výbornej show a kvalitnému hudobnému zážitku tohto kalibru.

V súčasnosti sa venuje intenzívne aj vlastnej produkcii. Jeho tracky “Nightdriver“, “Desire for Harmony“, “Emerencia” a takisto jeho remixy dostali pozitívnu odozvu od známych producentov a djs. Podarilo sa mu doposiaľ vydať viac skladieb a remixov aj na známejších vydavateľstvách ako Stripped Digital, Mistique Music a OneWay Recordings.

Zúčastnil sa na medzinárodnej djskej súťaži IDC (International DJ Competition) 2012 organizovanou Tribalmixes.com, kde mu porota súťaže zhodnotila jeho mixovaný set ako štvrtý najlepší zo všetkých setov. Niekoľkokrát dostal príležitosť prezentovať sa v najznámejšej relácii zameranú na klubovú elektronickú hudbu na Slovensku – 4Elements na Rádiu FM. Jeho sety odzneli aj v úspešnej maďarskej relácii Truesounds.hu na internetovom rádiu Justmusic.fm a taktiež na svetovo uznávanom rádiu Frisky (“Feelin’ Frisky?”).

Podcast_IMPORTANT_2015_001_Tomin Tomovic

Zdroj: ThomasDeXter