Ear-Gasmic Radioshow by Unbeat & Zolike: “The best of tech-trance special”

Každú prvú nedeľu v mesiaci o 20:00 hod. si môžete na českom internetovom trance & progressive rádiu Sensation Factory vypočuť novú premiérovú epizódu Ear-Gasmic Radioshow, ktorú majú na svedomí slovenskí DJi Unbeat & Zolike.

Štvrtá epizóda mala premiéru v nedeľu 4. 5. 2014 a my vám teraz prinášame jej záznam spolu s kompletným tracklistom. Táto epizóda, ktorá za uplynulé dni od ľudí získala veľmi dobré ohlasy je výnimočná tým, že obsahuje zmesku tých najlepších tech-trance skladieb. To je zároveň aj dôvod, prečo je nazvaná ako „THE BEST OF TECH-TRANCE SPECIAL“.

[soundcloud url=“https://api.soundcloud.com/tracks/147700854″ params=“auto_play=false&hide_related=false&visual=true“ width=“100%“ height=“100″ iframe=“true“ /]

Nezabúdajte, že už 24. 5. 2014 si budete môcť DJov Unbeat & Zolike vypočuť naživo v bratislavskom klube Batelier na párty Ear-Gasmic „The Rave Edition“, kde premiérovo na Slovensku vystúpi aj tech-trance maestro Mark Sherry zo Škótska. Mark tento rok oslavuje svoje 20. výročie ako DJ, preto bude mať pri tejto príležitosti nachystané aj mnohé old school rave tracky zo začiatku 90. rokov.

Viac info k akcii nájdete na udalosti na facebooku: https://www.facebook.com/events/132142300289528/ prípadne na Ear-Gasmic fan page: https://www.facebook.com/eargasmic.official

Zdroj: Ivo Ninja