Ear-Gasmic Radioshow 016 by Unbeat & Zolike: “Guestmix by Astuni”

Po mesiaci vám Unbeat & Zolike prinášajú záznam z ďalšej, v poradí 16tej epizódy Ear-Gasmic Radioshow. Ak ste túto epizódu nestihli počúvať LIVE, v zázname sa môžete tešiť na poriadnu dávku kvalitnej hudby vrátane guestmixu, ktorého sa tentokrát zhostil taliansky producent a  DJ ASTUNI.

Nová epizóda Ear-Gasmic Radioshow sa vysiela vždy každú prvú nedeľu v mesiaci o 21:00 hod. na internetovom rádiu https://www.tranceradio.fr a  a taktiež aj na https://www.djay.sk .

Reprízu si môžete vypočuť druhý útorok v mesiaci o 23:00 hod. na rádiu https://www.tempo-radio.com.

https://soundcloud.com/unbeat-zolike/unbeat-zolike-pres-ear-gasmic-radioshow-015-astuni-guestmix

Viac info o nasledujúcich Ear-Gasmic Radioshows a chystaných akciách nájdete na facebooku na oficiálnej Ear-Gasmic fan page: https://www.facebook.com/eargasmic.official . Po predošlom Ear-Gasmic „Damaged Edition“ pre Vás už 3. 10. chystáme ďalšiu, tentokrát menšiu 1 stagovú edíciu Ear-Gasmicu, ktorá bude zameraná na DJov z hudobného labelu DMAX. Na tomto labeli vydáva okrem iného aj náš domáci Unbeat a v rámci line-upu zavítajú 2 DJi z Nemecka – Bryan Summerville a Dave Cold. To všetko sa bude konať v tradičnom klube UHU na Šafárikovom námestí 7.  https://www.facebook.com/events/688311527966887/

unbeatzolike

Zdroj: Ivo Ninja