Ear-Gasmic Radioshow 009 by Unbeat & Zolike: “Special guestmix by INDECENT NOISE”

Každú prvú nedeľu v mesiaci o 20:00 hod. si na českom internetovom trance & progressive rádiu Sensation Factory môžete vypočuť novú premiérovú epizódu Ear-Gasmic Radioshow, ktorú majú na svedomí slovenskí DJi Unbeat & Zolike.

V poradí už deviata epizóda mala premiéru v nedeľu 5. 10. 2014 a je ako stvorená pre tých, ktorí sa už nevedia dočkať poslednej tohtoročnej edície párty Ear-Gasmic, kde v rámci 2 stagov celkovo vystúpi 13 DJov.

[soundcloud url=“https://api.soundcloud.com/tracks/170726720″ params=“auto_play=false&hide_related=false&show_comments=true&show_user=true&show_reposts=false&visual=true“ width=“100%“ height=“150″ iframe=“true“ /]

Záznam tejto epizódy EG radioshow je výnimočný aj tým, že je zároveň posledným na rádiu Sensation Factory, ktoré sa rozhodlo počnúc koncom tohto mesiaca ukončiť svoje pôsobenie. Z tohto dôvodu terajší guestmix obsahuje o 30 minút naviac. Čaká tak na vás 90 minútový main mix od Unbeat & Zolike a špeciálny 60 minútový guestmix, ktorý pre vás namixoval známy poľský producent, remixer a DJ INDECENT NOISE.

EG_radioshow009

Viac info o nasledujúcich Ear-Gasmic Radioshows a chystaných akciách nájdete na facebooku na oficiálnej Ear-Gasmic fan page: https://www.facebook.com/eargasmic.official prípadne sa môžte pridať na udalosť Ear-Gasmic „The Underground Edition“, na ktorej už  29. 11. 2014 vystúpi v bratislavskom klube UHU aj samotný INDECENT NOISE.

Zdroj: Ivo Ninja