Deivis: Naked Podcast 007!

Pamatujete? 007 znamená povolení zabíjet! Naked Podcast 007 čili sedmý oficiální podcast labelu Naked Records exkluzívnì namixoval neúnavný propagátor tech-minimal a house music v Brnì, DJ a promotér Deivis.

Poslechem Naked Podcastu 007 v sobì zaručenì zabijete i tu nejhorší náladu a pak se opakovanì přistihnete, jak se usmíváte :). Deivis v hodinovém mixu proplétá deephouse a tech-house groovy a postupnì staví pozitivní strukturu, která se vám vryje do hlavy.

Podcast společnì s bližším popisem naleznete k poslechu či ke stažení opìt pouze našem Soundcloud profilu. Budeme rádi, když set také okomentujete.

https://soundcloud.com/naked-records/deivis-naked-podcast-007

Deivis – profil – Mohli jste ho potkat na prvních house a techno parties v Brnì, elektronické taneční hudbì propadl už roku 1994. Postupnì v nìm rostla touha podílet se na scénì i jinak než ostatní partypeople. Pořádání akcí si naplno na vlastní kùži vyzkoušel v roce 2005, kdy vznikla brnìnská klubovka Sound of Ibiza, pozdìji přetavená v úspìšný serial parties E-Motion pod křídly brnìnské Flédy.  Od roku 2008 se Deivis vìnuje Djingu. Svìtlo svìta spatřily projekty MIDI a Connected Everything. Hraje jak deep minimal techno, tak i tech-house či deep-house. Zakládá vlastní seriál akcí COONK v brnìnském klubu Perpetuum. Zahrál si na festivalech Creamfields či Hradhouse, předvedl se také například na Apokalypse. V současnosti je Deivis šéfem programu znovuobrozeného klubu Perpetuum.

https://www.idj.cz/deivis
https://www.coonk.net
https://nakedrec.com/downloads_eng.htm
https://soundcloud.com/naked-records/sets/naked-podcast-official
https://www.nakedrec.com
https://www.idj.cz/nakedrec/
https://www.discogs.com/label/Naked+Records
https://www.facebook.com/NKDRC

Naked podcast

Zdroj: Naked
Publikoval: Redakcia GREGI.NET