Converse CONS predstavuje nový singel „Planetary Energy“, ktorý vznikol v rámci CONS EP Vol. 3, tentoraz v spolupráci s rapperom GZA a producentským duom Sweet Valley!

Converse CONS predstavuje, v rámci hudobnej kompilácie CONS EP Vol. 3, nový, už tretí singel „Planetary Energy“. Tentoraz sa spojila legenda hip hopu, rapper a uznávaný textár GZA s producentským duom Sweet Valley. Nový singel tak nesie jedinečný rukopis GZA, geniálneho textára, ktorý je známy svojimi intelektuálnymi
a hlbokými textami.

GZA, vlastným menom Gary Grice, sa vrátil do svojho rodného Brooklynu, aby tu v nahrávacom štúdiu Converse Rubber Track natočil, v spolupráci s producentským duom Sweet Walley (Nathan a Kynan Williamsové), singel „Planetary Energy“. Nový track rappera, ktorý má údajné ako druhý najväčšiu slovnú zásobu, je tak zaujímavý nielen hudbou, ale aj obsahom. Hudbu vytvorilo Sweet Valley v štýle trip – hop, ktorému dominujú typické beaty v spojení s elektrickou, inštrumentálnou hudbou a zvukovými efektmi.

„Planetary Energy“ je už tretím singlom kompilácie CONS EP Vol. 3, ktorému predchádzali úspešné tracky „Slow Boy“ od Kim Gordon a J Mascisa, a „Satin Black“ od Hanni El Katib a Freddieho Gibbsa.

CONS EP Vol. 3 je unikátna hudobná kompilácia, ktorá združuje osem úžasných umelcov rôznych žánrov, za účelom vytvorenia štyroch trackov. Oslavuje hudobnú rozmanitosť
a pokračuje v stopách dvoch predošlých kompilácií CONS EP Vol. 1 (rok 2013) a Vol. 2 (rok 2014), ktoré uviedli mená ako Vince Staples, Bad Rabbits, Trash Talk, The Internet, RATKING, The Dillinger Escape Plan, Flatbush Zombies, a mnohé ďalšie. Tohoročný CONS EP Vol. 3 spojuje svet hip-hopu, rocku, metalu a elektronickej hudby. Ďalšie tracky budú mať premiéru v priebehu roku 2015.

Snímka obrazovky 2015-07-29 o 12.57.55

Zdroj: Allmedia4U