Zvýhodnený vstup na Art Film Fest pre študentov do 26 rokov.

Aj tento rok si študenti môžu užiť sedemdňový filmový maratón Art Film Festu, ktorý sa uskutoční od 21. do 27. júna 2014 v Trenčianskych Tepliciach a Trenčíne, za zvýhodnenú cenu. Registrácia sa začala 18. mája na internetových stránkach www.artfilmfest.sk a na www.pss.sk .

Festival v spolupráci s Prvou stavebnou sporiteľnou pripravil aj tento rok špeciálny študentský cinepass pre tých, ktorí neprekročili vek 26 rokov a sú narodení v roku 1988 a neskôr. Od 18. mája do 6. júna 2014 sa môžu zaregistrovať na internetových stránkach www.artfilmfest.skwww.pss.sk a vďaka tomu získať v predpredaji plnohodnotný cinepass na celý festival len za 5 EUR.

Študentský cinepass umožní žiakom a študentom základných, stredných a vysokých škôl naplno si vychutnať celé dianie Medzinárodného filmového festivalu ART FILM FEST. Všetkým zaregistrovaným študentom bude cinepass vydaný na registračnom mieste festivalu. Musia sa preukázať študentským dokladom, napríklad indexom či kartou ISIC.

Študenti, ktorí nestihnú na stránke vyplniť formulár, alebo sú starší ako 26 rokov a sú držiteľmi platného preukazu ISIC, si môžu zakúpiť cinepass za zvýhodnenú cenu 10 EUR v pokladniciach priamo počas festivalu.

Podrobné informácie o všetkých kategóriách cinepassov a podmienkach ich získania nájdete na stránke www.artfilmfest.sk.

art film artfilm

Zdroj: Forza, a.s.