Zuzana Smatanová vlastnoručne vyrába náramky pre fanúšikov!

Zuzana Smatanová vie ako potešiť fanúšikov! Pre priaznivcov vlastnoručne vyrába kožené náramky. Fanúšikovia si tak priamo u umelkyne môžu objednať originálny náramok s názvami jej hitov „Nech sa deje, čo sa má“ či „Čo má prísť, príde“.

Niekoľkonásobná Zlatá Slávica považuje výrobu náramkov za relax popri koncertovaní a skladaní nových piesní. Jej posledná novinka s názvom „Miesta“ stále figuruje v prvej päťke slovenských najhranejších skladieb! 

fb vyroba naramkov

Oceňovaná speváčka Zuzana Smatanová vie ako potešiť fanúšikov! Okrem úspešných pesničiek sa speváčka najnovšie rozhodla potešiť priaznivcov zaujímavou a originálnou aktivitou. Zuzana Smatanová vlastnoručne vyrába kožené náramky s názvami svojich najväčších hitov!

Keďže som večne tvorivý človek, tak mi napadlo vytvoriť sériu vlastnoručne vyrobených kožených náramkov s názvami mojich pesničiek. Chcela som fanúšikov potešiť niečím jedinečným, čo ich bude spájať so mnou aj s ich obľúbenými skladbami, ktoré pre nich niečo znamenajú. Takto si chvíle, ktoré sa im spájajú s mojimi piesňami, môžu pripomínať a zároveň ich nosiť ako svoje životné krédo, napríklad „Nech sa deje, čo sa má“, „Dnes sa mi nechce nič“, alebo „Čo má prísť, príde“. Ja sama nosím odjakživa rôzne náramky, takže mám k tomuto doplnku blízky vzťah. “ Vysvetľuje Zuzana Smatanová.

naramky13

Kreatívna speváčka vytvára náramky podľa vlastného vkusu a presne také, aké by si sama dala na ruku. Náramky sú originálnym výtvorom samotnej Zuzany Smatanovej, s ktorými jej občas pomôže mama.

Pracujem na nich sama, ale ak potrebujem niečo priviazať, pritiahnuť, pomôže mi s tým moja mama. Musím sa priznať, že je to veľmi pracná robota, ale zároveň je to pre mňa relax a tvorivá zábava. No nie som žiadna továreň na náramky, pretože väčšinu času koncertujem a venujem sa hudbe. Na začiatku som urobila len pár náramkov, ale po zverejnení fotografií na mojom oficiálnom facebooku a v e-shope sa na mňa vysypala kopa objednávok a za pomerne krátky čas mi došli skoro všetky náramky!“ Smeje sa Zuzana Smatanová.

naramky03

Obrovský úspech unikátnych náramkov oceňovaná speváčka vôbec nečakala. Záujem fanúšikov Zuzanu Smatanovú veľmi potešil, a preto sa popri koncertovaní pustila do výroby ďalších náramkov. Zo snahy potešiť priaznivcov sa stala nová záľuba. Dámske aj pánske verzie náramkov Zuzany Smatanovej si môžu záujemcovia objednať cez e-shop na oficiálnom webe https://zuzanasmatanova.sk/obchod/. Speváčka, skladateľka a textárka sa teraz teší z úspechu duetu s Adamom Ďuricom s názvom „Miesta“. Skladba figuruje v prvej päťke najhranejších slovenských skladieb. Zuzana Smatanovábude celé leto koncertovať, pritom skladá nové skladby a na jeseň pripravuje ďalšie akustické turné po celom Slovensku!

Zdroj: Propaganda House s.r.o.
Foto: Martin Ferenčík