Zuzana Smatanová: Dnes sa mi nechce nič!

Speváčke Zuzane Smatanovej sa dnes nechce nič! Našťastie len v novom klipe na skladbu z jej zatiaľ posledného albumu „Dvere“. V klipe teda uvidíme talentovanú speváčku a textárku v oddychovej polohe!

Zuzana Smatanová

Zuzana Smatanová si v klipe užíva voľno a nerobí nič. Dokonca jej prídu klopať na dvere členovia kapely a ona ich ignoruje! Klip sa nakrúcal u Zuzkinho kamaráta, ktorý celej kapele požičal svoju obývačku a kuchyňu. Niekoľkonásobná Zlatá Slávica sa musela na klip precízne pripravovať!

Zuzana Smatanová


„V štúdiu mi urobili tzv. reverz pesničky a ja som sa musela naspamäť naučiť spievať a vyslovovať celý refrén odzadu. Počas nakrúcania a spievania tejto pasáže som robila rôzne veci, ktoré sa budú vo výslednom efekte v klipe diať naopak. Ale moje ústa budú vyslovovať celý text správne, čiže dopredu.“ S úsmevom spomína Zuzana Smatanová.

Zuzana Smatanová

O obrazovú podobu skladby sa postarali Imagine Vision. Zuzana má s nimi dobrú skúsenosť, spolupracovali spolu už na dvoch klipoch – „Daj ruku do mojej ruky“ a „Čo má prísť, príde“. Pesnička „Dnes sa mi nechce nič“ je druhým singlom z aktuálneho CD a onedlho zaznie aj v slovenskom éteri. Zuzana Smatanová: „Je to jednoduchá letná pesnička, ktorú som napísala z pocitu, ktorý má zrejme každý človek na planéte. Ja sama si veľakrát poviem, ako sa mi nič nechce… Ale zároveň som veľmi zodpovedný človek, preto sa dokážem cez tento pocit preniesť.“

Zuzana Smatanová

Skladba „Dnes sa mi nechce nič“ pochádza z piateho štúdiového albumu „Dvere“, ktorý Zuzana Smatanová vydala na konci minulého roku. Producentsky sa ho ujal Maroš Kachút, ktorý produkoval doteraz všetky Zuzanine albumy od roku 2003. Na dlhoočakávaný album sa zmestilo 10 skladieb. Skladby nahrávala Zuzanina kapela v zložení Maroš Kachút, Palo Smolka, Braňo Jelen a Dušan Kulich. Na husle zahral hosť – producent a skladateľ Slavo Solovic.

Zdroj: Propaganda House s.r.o.
Foto: Zozana Smolková
Publikoval: Redakcia GREGI.NET