Zlyhávať je nevyhnutné spieva FVLCRVM v novom 90-kovom singli s českou Annet X

Byť ako dieťa vystavený vplyvu MTV z konca 90. rokov sa nepochybne odráža vo FVLCRVM-ovej tvorbe. Jeho nový singel „Do It All Again“ obsahuje priame odkazy na dva hity z tejto éry a upevňuje poctu 90. rokom ako najnovší zvukový podpis slovenského producenta.

„Do It All Again“ je skladba o zlyhaniach, ako o nevyhnutnej súčasti života, čo zo skladby robí dokonalú hymnu mileniálov. Aranžmán dokonale dopĺňa nostalgicky jemný a zároveň elektrizujúci vokál českej R&B speváčky Annet X: „Prvé demo, ktoré mi Annet poslala bolo nahrané na mikrofón jej slúchadiel, keď bola trochu chorá. Znelo to tak osobito, že nám zabralo veľa času replikovať ten zvuk a náladu na štúdiovej nahrávke,“ vysvetľuje FVLCRVM.

Videoklip od Saymona sa natáčal v pieskovej púšti v záhorskom borovicovom lese s 90-kovým Citroenom XM, dizajnovaný Bertonem, v hlavných úlohách s FVLCRVM-om, Annet X a Miškou Duchovou. Nakrúcanie sa nevyhlo nečakaným udalostiam ako nefunkčné svetlomety na poli v čiernej noci po tom, čo bol filmový štáb preč, nešťastne zničené požičané dizajnérske sako, či vysvetľovanie policajnej hliadke, že samopal v zakrvavenom kufri auta, zapísaného na iného majiteľa je len replika.

Audio Streaming https://fvlcrvm.lnk.to/doitallagain
Homepage http://fvlcrvm.com
Instagram http://instagram.com/fvlcrvm
YouTube http://youtube.com/c/FVLCRVM
Facebook http://facebook.com/fvlcrvm
Spotify http://sptfy.com/fvlcrvm
Soundcloud https://soundcloud.com/fvlcrvm

Zdroj: TS