Zimný Žákovic Open už tento piatok!

Bratislavský klub MMC sa v piatok 4.novembra začne napåňať už o 19. hodine. Dôvodom budú koncerty skupín Para, Hex, Billy Barman a českých Tata Bojs. Zimný Žákovic teda opäť privíta tie najpopulárnejšie kapely zo Slovenska aj Čiech. Fanúšikovia sa môžu tešiť najmä na koncertnú premiéru niektorých nových piesní kapiel.

Kapely Billy Barman, Para a Tata Bojs zavàšia v klube MMC svoje spoločné turné po slovenských mestách. Publiku pritom predstavia aj nové skladby.

Billy Barman aj Para album ešte len pripravujú, pražskí Tata Bojs vydali album Ležatá osmička len nedávno. V Českej republike sa medzičasom stal jedným z najpredávanejších albumov súčasnosti. Ako avizoval jeden zo zakladateľov skupiny Milan Cais, na koncerte budú hrať aj najstaršie songy. S novým albumom sa predvedie aj kapela Hex, ktorá zahrá prvýkrát naživo napríklad aj svoj nový singel 35 rokov.


„Všetko nasvedčuje tomu, že bude klub MMC v piatok beznádejne vypredaný. Ľudia sa môžu tešiť na silnú zostavu kapiel, ktoré sú obľúbené na festivaloch,“ vyjadril sa organizátor festivalu Žákovic Open Tomáš Yxo Dohňanský. Podujatie má obmedzenú kapacitu 800 miest.

Dvere klubu MMC sa v piatok otvoria už o 19. hodine, prvý koncert však začne až o 20. hodine. Štartujúcou kapelou bude Billy Barman, po nich Hex(21:20), Para (22:40) a koncertnú bodku urobia Tata Bojs desať minút po polnoci.

Lístky sú v predaji v sieti Ticketportal a u Dr. Horáka za cenu 12 eur, na mieste sa budú predávať za 15 eur.

Bližšie informácie nájdete na: www.zakovicopen.sk
www.facebook.com/zakovicopen

Zdroj: Organizátor
Publikoval: Redakcia GREGI.NET