Zimný Uprising prinesie letnú atmosféru a pozitívne vibrácie!

Dni sa krátia a zima pomaly prichádza. Organizačný tím festivalu Uprising, ale prichádza s poriadne horúcim programom na 3. december. Atmosféru a pozitívne vibrácie z leta môžete zažiť na druhom pokračovaní Uprising Winter Edition, ktorý sa z kapacitných dôvodov presúva do väčších priestorov bratislavskej Cvernovky (Ružový Hrad) pri zimnom štadióne.

Na programe je tentokrát vzácny hosť, svetová hviezda z Jamajky, Beenie Man & Zagga Zow Band. Jamajský kráľ dancehallu je rodený entertainer, ktorý svoj prvý trek nahral už ako 8-ročný a na konte má spolupráce s menami ako Wyclef Jean, Akon, Janet Jackson, Lil Kim, Busta Rhymes či Sean Paul.

Do zimného programu nedávno pribudol aj reggae hitmaker Ziggi Recado, ktorý vystúpil aj na prvom ročníku letného Uprisingu a okamžite si získal srdcia všetkých žien. Tento rok nastal čas na jeho návrat. Tridsaťročný Ziggi pochádza z karibského ostrova St. Eustatius, ale od roku 1999 žije v holandskom Rotterdame. Na hudobnej scéne sa pohybuje od roku 2004, pričom svoj debutový album So Much Reasons vydal o dva roky neskôr. Za svoju pomerne krátku kariéru spolupracoval s menami ako Gentleman, Anthony B, Million Stylez, Mojo Morgan, Etana či Marcia Griffits a stihol nahrať niekoľko veľkých hitov, napr. Need To Tell You This, Cry Murdah, Don’t Know Why, Blaze It, Baddest, Smoke’s In The Air, Mary, Get Out … . Všetky tieto skladby ako aj veľa nových odznejú už 3. decembra v bratislavskej Cvernovke na druhom ročníku Uprising Winter Edition.

Kompletný program nájdete na stránke festivalu www.uprising.sk

V predaji sú okrem bežných vstupov aj VIP lístky s viacerými extra výhodami a cateringom v cene. Kúpite ich v sieti Ticketportal.

www.uprising.sk
www.facebook.com/uprisingreggaefestival

Uprising

Zdroj: Uprising
Publikoval: Redakcia GREGI.NET