ŽÁDNÝ JINÝ SVĚTOVÝ DJ SI ZATÍM NEODVÁŽIL DÁT V ČESKU DO PRODEJE ROVNOU DVĚ SVÁ VYSTOUPENÍ. LEGENDÁRNÍ CARL COX TO V PRAZE UDĚLÁ A STRÁVÍ V NÍ VÍKEND.

Když největší ikona světové taneční scény Carl Cox naposledy vystoupil v Česku, bez problémů vyprodal hokejovou halu. Nyní se jeden z nejoblíbenějších dýdžejů na světě znovu do Česka vrátí a rovnou ohlašuje dva koncerty 6.9. & 7.9. 2019 v pražské SaSaZu.

Pořadatelé očekávají enormní zájem fanoušků, už jen kvůli tomu, že není jisté, kdy k nám DJ, který ani po více jak třiceti letech za mixážním pultem neztrácí elán a stále umí do svých setů vložit unikátní náboj a energii, znovu dorazí. Speciálními hosty budou Uner [ESP], Eric Powell [UK], Cristian Varela [ESP] a Lucca [CZ]. Carla Coxe do Česka veze legendární akce APOKALYPSA, která v roce 2019 oslaví 20 let. Kromě víkendu s Carlem Coxem chystá také velkou oslavu svých 20 narozenin v listopadu 2019. Vstupenky na vystoupení jsou v prodeji v síti TicketLIVE.

„Podařilo se něco neskutečného. Přesvědčit techno krále a šampiona elektronické scény pro zablokování celého víkendu v Praze. Jednání trvala už od roku 2013, kdy naposledy vyprodal brněnskou hokejovou halu,“ líčí promotér Dalin Vajčner.

Carl Cox podle něj již léta obohacuje scénu o našlápnuté groovy projekty, jež zákonitě roztancují každého, kdo se jen projde kolem tanečního parketu. A nejinak tomu bude i v Praze. „Carl Cox na naši nabídku nakonec kývl také proto, že Prahu miluje. I z tohoto důvodu bude mít během celého pobytu k dispozici bodyguardy a asistentku produkce, která mu bude ukazovat krásy a zajímavosti Prahy. Ubytovaní jsme zvolili na Malé Straně v oblíbeném hotelu světových hvězd,” dodává Vajčner.

Slavný DJ, který původně pochází z Barbadosu, se na hudební scéně začal objevovat v 80. letech. V roce 1986 se přestěhoval do Brightonu, kde hrával po místních klubech. Proslavil se o dva roky později, kdy jako vůbec první DJ zapojil do setu třetí gramofon. Vysloužil si tak přezdívku „Tří-gramofonový mág“.

„Jeho energie se brzy stala pověstnou. V roce 1997 byl vyhlášen vítězem prvního ročníku ankety světový DJ roku časopisu DJ Mag a od té doby se neustále drží v první desítce či těsně za ní,“ dodává osobní kamarádka Djka Lucca, podle které bude mít Coxovo vystoupení omezenou kapacitu návštěvníků. „Doporučujeme nákup vstupenek co nejdříve. Je totiž zřejmé, že taková událost se jen tak opakovat nebude,“ uzavírá promotér Dalin Vajčner.

Speciálními hosty budou britský producent Eric Powell, španělští techno DJové Uner a Cristian Varela a domácí Lucca.

PURE Carl Cox Weekend
6.9.2019
CARL COX [UK], Uner [ESP], Eric Powell [UK], Lucca [CZ]

PURE Carl Cox Weekend
7.9.2019
CARL COX [UK], Cristian Varela [ESP], Eric Powell [UK], Lucca [CZ]

Předprodej vstupenek ČR : https://www.ticketlive.cz/cs/event/pure-carl-cox-weekend-mezistranka
Předprodej vstupenek SK : https://www.ticketlive.sk/sk/event/pure-carl-cox-weekend-mezistranka
Facebook akce : https://www.facebook.com/ApokalypsaOfficial/
Událost akce : https://www.facebook.com/events/309207589720942/
Web pořadatele : www.iime.co.uk

Zdroj: TS