Začalo hlasovanie v ankete Slávik 2011!

Hlasovanie v ankete Slávik 2011 je odštartované. Až do 31. januára 2012 môžu všetci priaznivci populárnej hudby posielať hlasy svojim najobľúbenejším slovenským interpretom.

Na rozdiel od predchádzajúcich rokov je hlasovanie možné len prostredníctvom sms správ. Každý hlasujúci má možnosť zahlasovať pre každú kategóriu zvlášť samostatnou SMS na číslo 6664, v ktorej uvedie okrem kľúčového slova, troch svojich favoritov v poradí zlatý, strieborný, bronzový a tým im pridelí body 3 – 2 – 1. Zároveň je na stránkach www.forza.sk a www.azet.sk/slavik k dispozícii online formulár, po ktorého vyplnení dostane hlasujúci unikátny kód, ktorý pošle v SMS na číslo 6664. Štatút ankety a pravidlá hlasovania sú k dispozícii na www.forza.sk.

Rovnako ako v minulých rokoch budú ocenení zlatí, strieborní a bronzoví Slávici v kategóriách Speváčka, Spevák a Hudobná skupina. Vyhlásení budú aj Skokan roka, Objav roka a Rádioslávik Rádia Expres. O Hite roka rozhodnú čitatelia najčítanejšieho slovenského denníka Nový čas – www.cas.sk a najatraktívnejšiu web stránku slovenského interpreta zvolia návštevníci portálu azet.sk – www.azet.sk/slavik. Tipovať sa môže aj na Absolútneho Slávika v sieti stávkovej kancelárie Tipsport alebo na www.tipsport.sk.

Spomedzi všetkých hlasujúcich bude vyžrebovaný výherca nového atraktívneho športového Chevroletu Cruze s ročným poistením od Allianz Slovenskej poisťovne. Galavečer Slávik 2011 sa uskutoční 26. februára 2012 a v priamom prenose ho odvysiela TV JOJ.

Slavik 2011

Zdroj: Produkčný dom FORZA
Publikoval: Redakcia GREGI.NET