Z Modela sa stal najhranejší slovenský interpret!

Pavol Petrik & Band nasadili v apríli do slovenských rádií singel Tajný sen. Príbeh skladby začal pred troma rokmi, keď Pavol Petrik pustil doma v Košiciach bratovi Romanovi melódiu a požiadal ho, či by k nej napísal text. Poetická inšpirácia prepadla staršieho z bratského dua pri prechádzke rodným mestom.

Pieseň si na svoje znovuobjavenie trpezlivo počkala v šuplíku, až kým ju P. Petrik nezaradil do balíka, s ktorým oslovil producenta Vlada „Randyho“ Gnepu. Po vypočutí si materiálov padla jeho voľba práve na Tajný sen. Pri nahrávaní skladby v štúdiu vstúpil do jej životopisu Miro Jaroš reagujúci na neformálnu prosbu, aby sa pozrel, prípadne pretextoval niektoré frázy. „V štúdiu sme urobili maximum, aby skladba bola nadčasová a získala si podporu širokých más. Myslím si, že niečo už máme za sebou a práve ohlasy fanúšikov nás ženú k novým výzvam. Tajný sen sme si otestovali u našich známych a pozitívne referencie máme aj od hudobných dramaturgov. Veríme teda, že ľudia sa so skladbou stotožnia a rýchlo ju príjmu,“ poznamenal pri uvedení Tajného sna do rádií P. Petrik.

Singel Tajný sen prináša v podaní Pavol Petrik & Band v prvom rade nový zvuk. Hudobné piliere postavené na britskom pope nahrádzajú v dominantnejšej forme elektronické linky. Príjemná popova mozaika zarezonovala u hudobnej verejnosti natoľko, že sa v konkurencii slovenských a českých interpretov stala, podľa rebríčka ifpi.cz, v 23. týždni najhranejšou skladbou v našich rádiách. „Jedným z mojich najväčších snov bolo spievať a robiť dobrú hudbu. Ak mojou troškou môžem ovplyvniť emócie poslucháčov, som šťastný a tým pádom viem, že robím niečo dobre. Preto sa veľmi teším z úspechu skladby Tajný sen, ktorej príbeh ležal tri roky v šuplíku, no som rád, že dnes je na svete,“ zdôraznil P. Petrik.

Zdroj: Imrich Makó, PR a produkčný manažér / GRAND STUDIO, s.r.o.
Publikoval: Redakcia GREGI.NET