YAEL posiela odkaz prostredníctvom novinky PLAMEŇ

Yael vydáva novú skladbu PLAMEŇ, ktorá nesie hlbokú výpovednú hodnotu po textovej, ale aj vizuálnej stránke.

Mladý interpret používa svoju tvorbu ako nástroj, ktorým sa prihovára k svojim fanúšikom a širokému okoliu. Dôkazom toho je nová skladba, ktorá nesie názov PLAMEŇ.

Horúca novinka je po lyrickej stránke osobnou výpoveďou interpreta, ktorý prostredníctvom svojich slov dáva jednoznačnú odpoveď k situácii, ktorá nedávno ovplyvnila jeho život. To isté by sa dalo povedať aj o vizuálnom spracovaní, ktorého autorom je Martin Miko z ILLUMINATE. Videoklip je metaforickým znázornením zranení a pádov, s ktorými sa človek musí naučiť žiť a dokázať čeliť vonkajším tlakom a neprávostiam.

Súčasne skladbou Plameň YAEL oznamuje vydanie debutového albumu, ktorý poteší fanúšikov už tento rok. Nový album prinesie množstvo prekvapení v podobe žánrovej rozmanitosti a zaujímavých, nie len slovenských hudobných spoluprác.

„Som nesmierne rád, že sa nám podarilo tvrdou prácou v uplynulých mesiacoch a dňoch, ktoré neboli naozaj ľahké niečo veľké a krásne, čím môžem potešiť svojich fanúšikov. Touto cestou by som rád oznámil, že koncom roka 2023 vydávam svoj prvý debutový album.“ – odkazuje Yael.

Novinku PLAMEŇ hudobne spracoval producent Matej „Maxo“ Mikloš.

„Verím, že skladba Plameň mnohým otvorí oči a možno pomôže uvedomiť si, že násilie plodí iba násilie. Toto určite nie je moja cesta! Jeden starý biblický text, ktorý dokonalo vystihuje celú situáciu a súčasne aj môj postoj hovorí, že: Kto do teba kameňom, ty do neho chlebom.“ uzatvára YAEL.

https://www.instagram.com/illuminate_production/
https://www.instagram.com/matuskolarovsky/
▹ Merch: https://shop.rukahore.sk/yael
▹ Stream: https://rukahore.ffm.to/yael

Zdroj / Foto: ILLUMINATE