Winter Urban Market 2011: Warm-up party!

V bratislavskej Cvernovke (Galleria Cvernovka, Páričkova 18) to bude víkend pred vianocami naozaj žiť naplno. Winter Urban Market 2011 začne vo veľkom štýle. V piatok (16.12.2011) sa totižto môžete prísť naladiť na víkendové menu malým aperitívom v podaní WUM2011 Warm-Up Party (x-mass urban night).

Svoju selekciu a dj skills vám predstavia zásadní DJi urban music. Začíname o 20:00 a ako prvý sa predstaví „riaditeľ“ internetového labelu ajlávmjuzik MtotheG, po ňom budú nasledovať už osvedčení mladí bratislavskí producenti a dji Beyuz a duo Emonizboyz v zložení Sin Vicious a Emile. Ďalším pánom, ktorý zahrá do tanca, bude pán Biomat z crew BWO, venujúci sa turntablismu z drvivej väčšiny UK zvuku. No a nakoniec trnavská djská smršť DJ Spinhandz a DJ Spank. Majte na mysli „A dj is not jukebox“.


Line-up (16.12.2011):
20:00 – 22:00 MtotheG
22:00 – 23:00 Beyuz
23:00 – 01:00 Emonoizboyz
01:00 – 02:00 Biomat
02:00 – 03:00 DJ Spinhandz
03:00 – 04:00 DJ Spank

 
MtotheG // www.artattack.sk/ajlavmjuzik „Klubom sa v tom čase niesla atmosféra Detroitu, Nu Soulu, Dillu, rovnako ako Gejzu Dusíka, Michael Jacksona, James Browna a vo všeobecnosti láske k hudbe a crate diggin´u.“ Šéf internetového online vydavateľstva ajlávmjuzik založeného 29.1.2008 s cieľom podporovať hudbu. Inšpiráciou pre vznik bol už dlhší čas Karaoke Tundra a netlabel Surreal Madrid.
 

Mtotheg

Beyuz // slowatch.sk . „Počúvam všetko, čo ma baví, a z čoho cítiť dobré vibes.“ Producent a DJ, miluje originálny zvuk nahrávok rokov sedemdesiatych, z ktorých veľmi rád čerpá pri svojej tvorbe. Primieša trochu hip-hopu, pridá trochu world music a reperi ako Lyrik H, Bene, Zverina, Otecko alebo Hafner do toho nadšene a s ľahkosťou nakladajú svoje rýmy. Za sebou už má viacero vydarených release-ov
 

BEYUZ

Emonoizboyz // noiz.sk„Väčšinou to býva celkom veselé, kopec známych tvárí, pár skalných zvieratiek, ale aj týpci čo prídu počas Rappers delight s vetičkou: „…nemáš tam nejaký hip-hop?“ a podobne.“ Dou Eminoizboyz v zložení Emilee a Sin Vicious. Ich happy hardcore emotronic pop pravidelne roztancúva bratislavské kluby. Za sebou majú veľa mixtape-ov, ktoré si môžete vypočuť na ich internetových stránkach.
 

EMONO

Biomat // soundcloud.com/biomat/„Ja osobne používam termín UK Garage keď sa mi nechce rozpytvávať čo hrám, alebo keď treba škatuľku na plagát.“ Čerstvý zvuk z UK predstavuje skvelý dj a turntablista Biomat, člen BWO crew, ktorá stojí za rovnomennými úspešnými akciami.

BIOMAT

 
DJ Spinhandz // myspace.com/djspinhandz – „A DJ is not a iPod / A DJ is not a Jukebox / Fuck your request..(c) Krs One.“ Slovenský turntablista z mesta Trnava, ktorého ste mohli vidieť na finále česko-slovenského ITF v pražskej Akropole alebo na ostravskom Mixmaster battlu je koncertným Djom mladého rappera Strapa.
 

Spinhandz

DJ Spank // burner.sk„Mám rád hudbu, mám rád platne a som spokojný, keď ich môžem kupovať, zbierať a počúvať.“ Trnavský DJ, turntablista, hobby beatmaker a blogger. Jeho najnovším projektom je https://www.kyklopus.sk spolu s Boy Wonderom a Turbom T.

Spank

 

sledujte naše e-kanaly:
https://urban-market.blogspot.com/
https://www.facebook.com/pages/Urban-Market/137482229676120
https://www.facebook.com/event.php?eid=182665108486094&ref=ts

POSTER

Zdroj: Urban Market
Publikoval: Redakcia GREGI.NET