Watermät privezie do Roxy kvalitu labelu Spinnin‘ Deep!

Když Pete Tong zvolil chytlavou skladbu Bullit jako “Essential New Tune of the Week”, neměl asi tušení, že pouští posluchačům BBC Radio 1 “Tune of the Year” současného deep houseu.

Přesně tak totiž zapůsobila tato skladba na parketech po celém světě a francouzský dj a producent Watermät se během chvíle dostal do mnoha playlistů svých slavnějších kolegů. O tom, že to nebyl producentský výstřel do tmy, svědčí následující hity Frequency, Portland a All My Love, které hrdě nesou punc vydavatelství Spinnin‘ Deep.

Obdivuje Prince, rád by si dal kytarové sólo se Slashem, přál by si mít kreativitu jako Daft Punk a coby malý snil o tom, jak se prohání ve skateparku s Tony Hawkem. Nakonec zakotvil u hudby a jeho studiovými parťáky jsou nyní Moguai, TAI nebo Don Diablo, se kterým chystá společnou novinku. Myslíme si, že v Roxy této jeho  životní volby rozhodně nebudeme litovat!

Watermat_rsz

Jeho aktuální TOP 5 na měsíc říjen aneb malá nápověda pro jeho první vystoupení v ČR:
Disciples – They Don’t Know
Tinush – Blue Story
Super Flu – Oooh
Dominik Eulberg -The Space Between Us
Kolsch – OMA

Watermät vystoupí 20. listopadu v pražském klubu Roxy. Vstupenky je možné zakoupit v první vlně od 199 Kč na www.goout.cz (cena se postupně zvýší až na 290 Kč)

https://soundcloud.com/watermat
https://twitter.com/watermatmusic
https://instagram.com/watermatmusic  https://www.youtube.com/user/watermatmusic

20.11.2015
Roxy, Praha – www.roxy.cz
Watermät (F)

support: Manio, David Bowles, Lumiere, Deep Deer, Tris Kayo (UK)
Předprodej od 199 Kč do 290 Kč (cena na místě)

Watermat

Zdroj: LIVE61 s.r.o.