Výnimočný hlas a pódiová energia: Legenda rocku Rod Stewart prichádza do Bratislavy!

V hudobnom svete existuje úzky zoznam mien, ktoré môžeme nazývať žijúcimi legendami. Ich koncerty sú exkluzívnym zážitkom na celý život. A preto s veľkou radosťou  prinášame správu, že na Slovensko mieri ikonický hudobník a skladateľ Sir ROD STEWART. Svoj jedinečný koncert odohrá 23. júna 2024 v Bratislave. Bude to výnimočný večer plný emocionálnych hitov a úžasnej hudby, ktorá oslovuje fanúšikov po celom svete už celé desaťročia.

Rod Stewart je bezpochyby jedným z najvplyvnejších hudobníkov v histórii. Jeho kariéra trvá viac ako päť desaťročí a zanechala nezmazateľnú stopu v rockovej hudbe. Od svojho debutu v 60. rokoch až po súčasnosť vyzbieral viacero prestížnych ocenení, opakovane dobil prvé priečky hitparád v niekoľkých krajinách sveta, neustále vypredáva najprestížnejšie koncertné haly a lístky na jeho koncerty patria k tým najexkluzívnejším. 

Jeho nezameniteľný hlas a ikonické skladby prenikli do sŕdc fanúšikov po celom svete a zanechali nezmazateľnú stopu v histórii populárnej hudby. Preslávil sa svojou virtuozitou a schopnosťou prelínať rock, folk, pop a blues do jedinečného zvuku, ktorý si zamilovali milióny fanúšikov.

Rod Stewart je jedným z najpredávanejších umelcov v histórii hudby, s odhadovaným počtom 250 miliónov predaných platní a singlov po celom svete. Získal nespočetné množstvo najvyšších ocenení v hudobnom priemysle, medzi nimi aj dve uvedenia do Rokenrolovej siene slávy, cenu za najlepšieho skladateľa od Americkej spoločnosti skladateľov, autorov a vydavateľov, cenu Grammy™ Living Legend a v roku 2016 získal aj titul „Sir Rod Stewart“, keď bol v Buckinghamskom paláci pasovaný za rytiera, za svoje počiny v oblasti hudby a dobročinnosti. Repertoár Roda Stewarta obsahuje množstvo priam ikonických hitov ako „Baby Jane „Do Ya Think I´m Sexy“, „Young Turks“, „Have You Ever Seen The Rain“, „Sailing“, „Maggie May“, „Forever Young“ a mnohé ďalšie.

Stewartova autentická interpretácia a emócie, ktoré vkladá do svojho spevu vytvárajú magický zážitok pre každého, kto má tú česť vidieť ho naživo.

Nechajte sa uniesť hitmi, ktoré formovali generácie a príďte si vychutnať výnimočný koncert, ktorý Rod Stewart odohrá 23. júna v Tipos Aréne v Bratislave.

Vstupenky na koncert RODA STEWARTA v Tipos Aréne (Zimný štadión Ondreja Nepelu) v Bratislave dňa 23. 6. 2024 budú dostupné od stredy 6. 9. 2023 od 10:00 v sieti Ticketportal a na www.vivien.sk

ROD STEWART
23. JÚN 2024 /TIPOS ARÉNA / BRATISLAVA
Vstupenky dostupné od stredy 6. septembra 2023 od 10:00 hod. v sieti Ticketportal a na www.vivien.sk

Zdroj: TS