Výnimočne hlboká, zaujímavá, pozitívnou energiou nabitá talk show Evy Černej Žiť život s vášňou, prichádza do srdca Slovenska.

V Banskej Bystrici sa rozhodla Eva Černá, uviesť ďalšiu edíciu výnimočnej talk show …Žiť život s vášňou. 24.10. o 19.30 sa otvorí opona Robotníckeho domu, ktorý je súčasťou historického dedičstva Slovákov, hosťom, ktorých si Eva pozvala, aby inšpirovala svojich divákov k novým pohľadom na život a jeho žitie a vnímanie.

Prostredníctvom svojich hostí prevedie divákov empirickým svetom optikou ministra šťastia i spirituálnym svetom bytosti šťastia. Empirický svet zastúpi uznávaný kouč Vladimír Synek, zakladateľ Ministerstva šťastia s.r.o. Je známy svojou otvorenosťou a rebelstvom, ale tiež zaujímavými pohľadmi na evolúciu šťastia a lásky. Zaoberá sa problematikou mikromotivácie a makrosprávania sociálnych systémov od jednotlivca, cez páry až po štát. Je držiteľom ocenenia Prominent ekonomiky SR. Evu Černú zaujalo nielen poznanie s ním, ale tiež jeho rozsiahly výskum o šťastí na Slovensku, ktorého výsledok bol, že len 8% Slovákov sa cíti šťastných. Eva pátra po príčinách tohto stavu, keďže vychádza zo skutočnosti, že žijeme v lepšej časti sveta.

Pre talk show Evy Černej je typické, že prepája svetský svet so spirituálnym a do Banskej Bystrice si pozvala šťastnú bytosť, Slovenku Janku Sofiu Thomkovú, ktorá zasvätila svoju životnú cestu rozvíjaniu spirituálnosti nielen seba, ale tisícok ďalších ľudí, ktorí budujú svoj svet cez vnútorné šťastie a cez prizmu svojej duše vnímajú seba, svoje okolie i celý svet, či existenciu v rámci fungovania celého vesmíru ako celku. Sofia sa práve vrátila z trojmesačného pobytu v Mexickej Shambale, kde tvorila cez svoje vnímanie sériu vzácnych malieb. Sofia je podľa Evy bohatou studnicou vzácnych myšlienok, oplýva hlbokou múdrosťou a láskou, ktorú šíri medzi ľudí. Je výnimočným obohatením pre všetkých, ktorí majú chuť otvoriť sa zmenám a nabrať inšpiráciu pre ďalší život cez slnko v srdci.

Eva Černá si v každom meste pozýva na stage významnú osobnosť mesta, v ktorom zakotví so svojou inšpiratívnou talk show. I keď je Banská Bystrica bohatá na vzácnych a úspešných ľudí, pre tentokrát sa Eva rozhodla pre Mareka Slobodníka, ktorý je jej blízky odkazmi lásky a tolerancie. Marek je cestovateľ, ktorý sa vydáva na zaujímavé trasy. Tentokrát sa rozhodol ísť naprieč Afrikou až po Strelkový mys. Cestu podstúpil na starej motorke “Pionier” spolu so svojimi priateľmi. Marek z tejto náročnej cesty priniesol vzácny materiál, z ktorého spracoval úspešný film, ktorý mal v posledných dňoch premiéru v kinách na území Slovenska.

Eva Černá rozvinula svoje aktivity prostredníctvom inšpiratívnej talk show, či motivačno transformačného diela, ktoré napísala na päť mesačnej dobrodružnej ceste, ale tiež cez inšpiratívne prednášky. Všetky tieto aktivity majú rovnaký názov Žiť život s vášnou. Podtitulom piatej edície talk show je evolúcia šťastia a lásky. Eva buduje Impérium lásky a pochopenia cez všetky projekty, ktoré vytvorila, s cieľom prebudiť ľudí k otvorenému srdcu a otvoreniu sa láske k sebe, iným, svetu, Bohu, či k existencii ako takej.  Eva pomáhala ľuďom na všetkých svojich pozíciách, súčasné aktivity pomenúva ako zmenu pohľadu na život, revolúciu v myslení a vnímaní života.  Ako tvrdí, má pochopenie pre skepticizmus, ale hovorí, že s úsmevom a láskou v srdci sa lepšie pozerá do pohára, keď ho vnímame ako poloplný. Vyzýva ľudí, aby sa prejavovali cez svoje vášne, lebo vtedy dokážu prežívať svoje vnútorné šťastie. “Každý dostal dary ktorými sa môže prejaviť na planéte Zem. Nevyužiť svoje dary a talenty, je mrhanie tým najvzácnejším, čo sme dostali. Životom. Preto vraví Žiť život s vášňou je cesta”

Vstupenky v predaji v sieti Ticketportal: www.ticketportal.sk/event/Zit-zivot-s-vasnou-evolucia-stastia-a-lasky

Zdroj: TS