Votvírák začína odhaľovať hudobné stálice ale aj novinky zo svojho programu!

Festival Votvírák – největší český multižánrový hudební festival zaměřený převážně na rock, pop a hip hop v provedení  českých a slovenských interpretů a hudebních seskupení) proběhne od 13. do 15. června 2014 tradičně na letišti Boží Dar ve středočeských Milovicích.

Program Festivalu Votvírák 2014 dostává jako každý rok koncem ledna svou finální podobu. A proto jsme rádi, že i letos Vám můžeme potvrdit první kapely, které na festivalu Votvírák 2014 vystoupí.

votvirak foto

Letos své skvělé vystoupení na festivalu zopakuje kapela Chinaski, která hrála v Milovicích naposledy v roce 2012 před kotlem tisíců nadšených fanoušků. Za pár dní oslaví 20.let své existence v O2 Aréně a vy si můžete jejich oslavnou párty zopakovat právě na Votvíráku 2014.

Skvělé premiérové vystoupení kapely TataBojs v roce 2013 nás i návštěvníky nadchlo natolik, že i letos přivítáme TataBojs ve velkém stylu a  show zopakujeme! Nikoho příliš nepřekvapí, že mezi účinkujícími nebudou chybět punkové legendy Visací Zámek, nebo rockové festivalové stálice Škwor , Arakain, nebo Desmod. Mladší návštěvníky jistě potěší  objev roku Adam Mišík!

chinaski

………………A JAK JE TO S HIP HOPEM?

Pestrá paleta jmen, stylů a vizí.  Notoricky zasloužilé hvězdy vedle plápolajících jiskřiček. Démantová tvrdost vedle niterních výpovědí. Klasika versus alternativa. Sólisti versus ansábl gang. Realita versus halucinace….to čeká návštěvníky festivalu Votvírák 2014.

YZO EMPIRE (Logic, Jimmy Dickson, Lvcas Dope, Jackpot, CBCH & Yung Barber)
Ty nikdy … (Idea & Boy Wonder, Paulie Garand & Jakub Děkan, MC Gey, Rest & DJ Fatte)
SODOMA GOMORA
PRAGO UNION + Champion Sound
ORION
EKTOR  a mnoho dalších

Vstupenky jsou v prodeji v celé předprodejní síti společnosti Ticketstream.

Více informací o předprodeji a jednotlivých prodejních místech najdete na webu festivalu Votvírák v sekci vstupenky (https://www.votvirak.cz/vstupenky.php).   

Zdroj: Votvírák