Vládou “zakázaná“ kapela Behemoth opäť na Slovensku!

Už toto leto, medzi 16. a 18. augustom sa v prekrásnej oblasti v okolí jazera Tajch pri Novej Bani, pod taktovkou Gothoom production, odohrá tretí ročník GOTHOOM & EXTREME CORE TERROR FEST-u. Festivalu, ktorý každým rokom získava na profesionalite a mene. Tomu bude svedčiť aj tohtoročný, opäť vyšperkovanejší, line-up!

Kapela bola po prvý krát ohlásena na Slovenskom festivale v roku 2009, žial, organizátor ich musel stiahnúť na podnet vtedajších poslancov NR SR z festivalového lineupu, kôli ich ortodoxnému hudobnému presvedčeniu a plánovanej show. Prečo museli BEHEMOTH organizátori odvolať sa dočítate tu.

Kapela preslávená svojským metalovým mixom, precíznymi štúdiovými nahrávkami i neľútostnými a silnými živými vystúpeniami, ktoré rokmi len naberajú na intenzite a grandióznosti. Kapela, ktorá absolvovala desiatky európskych i svetových turné v pozícii headlinera, zúčastnila sa na množstve veľkých festivalov, vrátane slávneho Ozzfestu poctí návštevou slovenský open air a každý metalový fanúšik by urobil veľkú chybu, ak by si nechal újsť príležitosť vidieť ju. O to viac, že BEHEMOTH sú po dlhej prestávke spôsobenej úspešným prekonávaním leukémie ich frontmanom Nergalom, nabudení viac ako kedykoľvek pred tým. A pódium je to miesto kde to chcú dokazovať.

Okrem poľských hviezd, ktoré nám predvedú 90-minútovú show v plnej paráde, nás svojou návštevou poctia aj ďalší zahraniční hostia DRACONIAN, SKYFORGER, SEPTORY, či FAR ‘N HATE. Nebude chýbať zaujímavý výber z toho najlepšieho čo nám ponúka slovenská a česká scéna: DEPRESY, GALADRIEL, ADOR DORATH, DEMENTOR, TORTHARRY, BRAINSCAN, ATTACK OF RAGE, GOD DEFAMER, X-CORE, INFER, DOOMAS, OBLITERATE, SUBURBAN TERRORIST a mnoho ďalších vrátane mladých nádejných spolkov scény.

Dokopy viac ako 40 kapiel v rozpätí takmer troch dní (festival začína vo štvrtok podvečer a končí v noci zo soboty na nedeľu) Okrem kvalitného metalu v dobrom zvuku si budú môcť návštevníci vychutnať kúpanie, prechádzky prírodou, občerstvovať sa, či prehliadať merchandise svojich obľúbených kapiel. Nenechajte si preto ujsť toto jedinečné podujatie a s kúpou lístkov neváhajte. Už teraz sú v predaji za akciových 25 € (do konca februára). Do konca júna sa budú predávať za 30 €. Od júla bude predpredaj pokračovať do 10. augusta za 35€. Po tomto dátume budú vstupenky k dispozícii už iba na mieste za cenu 40 €. Dlho teda nerozmýšľajte a zabezpečte si účasť na jedinečnom slovenskom metalovom festivale už dnes. Ľutovať nebudete!

Festival: https://gothoom.com/index5.html
FB event: https://www.facebook.com/events/301496916545349/

Gothoom

Zdroj: Majo Žuffa
Publikoval: Redakcia GREGI.NET