Vinyl burza & REZONANCE HARDSTYLE už tuto sobotu ve stormu.

Podzimní Rezonance představí to nejlepší z hardstylu! Pozvání přijal slovenský Hatom a Kizzah a lokální hardstyle DJs v čele s Mejsi. Druhá stage bude patřit Prague Nightmare v čele s Hungry Beats. Vychutnejte si gradující večer od euphoricu / reverse bass až po rawstyle a hardcore! Přes den se můžete zúčastnit vinylové burzy zaměřené převážně na elektronickou hudbu.

LXRecords, vinyl shop s tradicí již od roku 2003, vás zve na velkou vinyl burzu, která proběhne v sobotu 30. září od 15:00 do 20:00 v pražském klubu Storm. Burza bude zaměřena převážně na elektronickou hudbu jako techno, tekno, drum & bass, breakbeat acid apod., ale samozřejmě na ní budete moci koupit i jiné kousky. Po celou dobu burzy bude otevřený bar a několik poslechových stanovišť, kde bude možné si v klidu poslechnout vybrané desky. Vstup ZDARMA.

► Více informací o burze naleznete v události na Facebooku.

Od 21:00 startuje Rezonance Hardstyle, kde se vám dostane to nejlepší z českého a slovenského hardstylu. Na hlavní stage, kde zazní tóny Eurphoricu, Hardstyle, Rawstyle, Hardcoru a Frenchcoru, zahrají Michnoss s Mejsi, dále Dark Wizard, slovenští Hatom a Kizzah a další. Druhá stage bude patřit Prague Nightmare, kde se představí Hungry Beats a The Butchers v exkluzivním tříhodinovém setu.   

 LINE UP 

Main Stage: Euphoric / Hardstyle / Rawstyle / Hardcore / Frenchcore
MICHNOSS vs. MEJSI /CZ/
HATOM /SK/
DARK WIZARD /CZ/
KIZZAH /SK/
CRANE vs. SIXTAS /CZ/
GEORGE CRUSHER /CZ/
DEEL /CZ/
CALGARRY /CZ/

PRAGUE NIGHTMARE STAGE 2
HUNGRY BEATS vs. THE BUTCHERS (3 hours set)
DJ YCHY
GEEZ

◥ START 21:00 | KONEC 06:00 ◤

VSTUPNÉ
Na místě: 100 Kč do 22:00 / 150 Kč poté

VÍCE INFORMACÍ
Facebook událost

Zdroj: TS